PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657883}

Combustion

Combustión
6,6 1 232
oceny
6,6 10 1 1232
Combustión
powrót do forum filmu Combustión

Bezwzględny złodziej co pcha swoja kobietę do łóżka innych jedzie na nielegalny wyścig bez obstawy i daje sie okraść jak dziecko.
Wersja z napisami ona przychodzi do młodego kocham cie (czytaj kocham twoja kasę) a Navas nic dla mnie nieznaczy( czytaj własnie stracił nasza cała kase) wtedy wpada Namas wygrałem (czytaj straciłem i nic mi niezostało mam długi) Kocham cie i nic juz sie dlamnie nieliczy chce tylko ciebie( czytaj potrzebuje cie by znowu okradac jeleniów i sie odkuć) Młody stracil narzeczoną przyszłość ,to jeszcze chce okrasc swoja byłą dla jakies suki ktorej niezna.Tutaj miłosci niema nawet nie mają pojęcia czym jest jest tylko zauroczenie nic wiecej które przemija.Bezwgledni złodzieje zachowują sie jak cio.....oty Ari uroda przecietna ,kurdupel na 15 cm obcasach i głos starej pijaczki .Film ma wszystko co moze trafic do typowego dzieciaka bezmózgowca ,pusta laska ,szybkie samochody,i papka o wolnosci .która konczy sie ze zostajesz złodziejem a potem bandytą czy mordercą i naturalnie muzyczka dopasowana rodem z kopi amerykańskich podobnych bezwartosciowych bajeczek.

ocenił(a) film na 2
lions

skoro edycja w tym portalu nie działa :
potem ginie albo trafia za kratki i Ale ma adrenalinę z własnej głupoty!!świetny przykład do naśladowania i film doskonale debilów usprawiedliwia.
Dajesz więcej niż 3 w ocenie to tak jak byś wystawiał ocenę o sobie .Im więcej tym większym idiotą jesteś....

ocenił(a) film na 2
lions

Nie zgadzam się, że można inteligencje badać poprzez sprawdzenie ile punkcików dało się temu dziełu na filmwebie, ale przezornie obniżę moją ocenę z 3 na 2.

Głupi gniot bez sensu. Zamiast laski, polecałbym tym włamywaczom, łom albo inne narzędzie budowlane. Nie będą musieli dopasowywać harmonogramu pracy do cyklu miesięcznego głównej bohaterki.
O całej masie innych kretynizmów już nie wspominam z litości.

Omijać szerokim łukiem.

ocenił(a) film na 2
yuutoo

Też miałam nieszczęście oglądać ten film. Cieszę się, że są ludzie z podobnymi odczuciami...

lions

Jeśli chcesz dobry film to włącz sobie film dokumentalny... To kino akcji, czyli nic z rzeczywistością nie ma wspólnego, masz przy nim nie myśleć tylko się nie nudzić... Ale jak widać niektórzy nie rozumieją kina ROZRYWKOWEGO! A tacy inteligenci...

ocenił(a) film na 1
gaeval

Kino akcji nie może mieć nic z rzeczywistością wspólnego ? Kino rozrywkowe to fraszki, komedie, filmy prześmiewcze itp dają Cię rozrywkę, film akcji może być oparty na faktach, filmy akcji mogą mieć wiele wspólnego z rzeczywistością, zaś ten gniot.... kurcze, myślałem że tylko amerykanie mają patent na kręcenie filmów dla kretynów.

lions

Wiesz, że jesteś półanalfabetą? To fakt, nie opinia. Chcesz się wypowiadać publicznie, naucz się pisać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones