PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678994}
5,8 1 933
oceny
5,8 10 1 1933

Come Back to Me
powrót do forum filmu Come Back to Me
ocenił(a) film na 6
SlawoWSRH

troszke psychiczny, ale mi sie podobal :)

użytkownik usunięty
SlawoWSRH

Oglądałam. I powiem tak, jeśli szukasz czegoś lekkostrawnego i nieusypiającego czegoś na wieczorek strachów, to wspomniany film nadaje się do użytku. Historia w nim pokazana jest na swój sposób oryginalna, szkoda tylko, że tak po amerykańsku dosłownie przedstawiona. Jeśli nie drażnią Cię za bardzo nielogiczności w scenariuszu i pokazywanie palcem kiedy należy się bać, a kiedy współczuć głównej bohaterce, to przeżyjesz seans. Dodam tylko, że podobało mi się zakończenie. A wniosek po całości mam jeden. Szkoda, że tego filmu nie zrobili jacyś mili Skandynawowie, bo wtedy byłoby mroczniej, ciekawiej, bardziej zagadkowo i na pewno dużo inteligentniej. No to się wymądrzyłam. Kto chce niech ogląda. Aha, kto jest w ciąży, niech nie ogląda, bo się może niepotrzebnie zestresować. ;)

ocenił(a) film na 4

film rzeczywiście ma potencjał i oryginalną historię. Jednak całkowicie kładzie go na łopatki "niewdzięcznie" przedstawiona treść. Brak napięcia i właśnie tej mroczności, o której mówisz. Dłużyło się mi niemiłosiernie oglądanie tego filmu, jednak koniec zawyża całość oceny. Naprawdę mi się podobało takie zakończenie :)

SlawoWSRH

bardzo prosze o dodanie napisów :)

ocenił(a) film na 2
SlawoWSRH

nie warto, to zwykła telewizyjna szmira, z tragicznym aktorstwem i kiepską realizacją a motyw cudotwórczy-ruchacza to już całkowita parodia ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones