PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859582}
5,3 4 275
ocen
5,3 10 1 4275
Come Play
powrót do forum filmu Come Play

Świetny. Bohaterowie przekonujący, świetna atmosfera grozy i muzyka. Jak na debiut reżyserski to porządny kawał kina. Bardzo łatwo było mi utożsamiać z głównym bohaterem, bo sam jestem osobą z autyzmem. Film przypominał mi trochę ,,Kiedy gasną światła,, który również bardzo mi podszedł do gustu.

ocenił(a) film na 6
Igi1997

Jak se radzisz z autyzmem?Prowadzisz normalne życie wśród ludzi pracując?

ocenił(a) film na 8
karpiok23

Tak. Z tym da się żyć. :)

Igi1997

chyba dwa różne filmy widzieliśmy dla mnie bardzo słaby film potwór jakiś nijaki jęczał jakoś dziwnie a pomysł zaczerpnięty z Stranger Things. Również mało strasznych momentów było a końcówka to parodia horroru. Ale to moje zdanie każdy ma swój gust ;) a z autyzmem też mam styczność bo moja chrześnica ma autyzm. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
michalmichal_filmaniak

bo to nie jest typowy horror, sklasyfikowany od 13 lat, zresztą niesie ze sobą piękne przesłanie, problem wychowywania dziecka z autyzmem, przemianę matki i ojca, oraz poświęcenie matki dla dziecka, myślę, że ocena tego filmu z dużej mierze zależy do tego jak na ten film spojrzymy, jeśli oczekiwaliśmy typowego horroru no to rzeczywiście nie będzie ona za wysoka.

ocenił(a) film na 5

Bo to miał być typowy horror i to aż za bardzo. Niepotrzebne również to jałowe przesłanie,które nijak ma się do tych zbyt wysilonych i obeznanych " horrorowych" trików,które właściwie przez nie traci na wartości. To po prostu nie tego typu scenariusz aby wpleść ten problem a jeśli nawet to strasznie źle przedstawiony.

michalmichal_filmaniak

Pomysł z książką żywcem zerżnięty z Babadooka. Sam film męczy. Meczy brakiem pomysłu i kliszami typu gasnace żarówki. Meczy cięciami maskującymi nieudolność reżysera. Bez dwóch zdań najgorszy horror jaki dane mi było obejrzeć w tym roku. Myślałem że nie wysiedzę. Po co zabierać się za kręcenie filmów skoro nie ma się nic ciekawego do powiedzenia? A Cały pomysł można było zawrzeć w 80 minutach. 100 minut to gruba przesada

ocenił(a) film na 5
rpd0

Do tego bardzo wiele irytujących scen i nielogicznych scen. Na uwagę natomiast zasługują zdjęcia oraz sama reżyseria. Tylko gdyby nie ten scenariusz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones