PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4658}

Conan Barbarzyńca

Conan the Barbarian
6,7 42 640
ocen
6,7 10 1 42640
6,9 11
ocen krytyków
Conan Barbarzyńca
powrót do forum filmu Conan Barbarzyńca

Do tego świetna obsada, Arnie, Sandahl, Mako i jedyny, niepowtarzalny Thulsa Doom! Dla mnie to najlepsza rola Jamesa Earla Jonesa!!!

ocenił(a) film na 8
tusurys

Zgadza się, Jones wspaniałą grą podwyższa poziom filmu, jedna z najgroźniejszych kreacji w fantastyce. Schwarzenegger i von Sydow też się doskonale spisali. Jedyne zastrzeżenia wobec tego dzieła ma się po przeczytaniu prozy R. E. Howarda. Żałuję bardzo, że nie powstała dobra wierna ekranizacja Godziny Smoka, mogłaby być z tą samą ekipą. Fantastycznie byłoby, gdyby James Jones wcielił się w rolę Xaltotuna; największego nekromanty z Acheronu. No i na koniec ujrzelibyśmy epicką bitwę 100 tys żołnierzy :-).

ocenił(a) film na 10
niwrok_2015

Kurcze, nie pomyślałem o tym. a masz racje! Kurde, gdyby to wtedy zrobili... Earl z tym głosem, spojrzeniem... szkoda

ocenił(a) film na 8
tusurys

Jeżeli chodzi o muzykę, to według mnie nie ma wystarczająco wysokiej noty, jaką można by dać mistrzowi Poledourisowi za jej skomponowanie. Arcydzieło w historii muzyki filmowej.

ocenił(a) film na 10
Sanderus

Nic dodać nic ująć! Pełna zgoda! Muza wymiata!

ocenił(a) film na 8
tusurys

Najlepszy dowód na to, że oceny na filmwebie to jeden wielki shit. Gusta są różne ale 6,7 dla tej części Conana? Serio? Ja wiem, że ludziom kino superbohaterów obecnie mózg wypala no ale c'mon! ;]

ocenił(a) film na 6
Sharimsejn

Oceniłem film na 6,0, ale na moje to porządna nota. Wystawianie niższych jest zapewne skutkiem nieodpowiedniego podejścia.
Ludzie często oglądają jakieś kawałki, urywki całości w TV przy okazji pisania na messendżerze i zajmowania się wieloma innymi sprawami. To nie pozwala docenić w pełni zalet - scenografii, kostiumów, muzyki, plenerów.
Conan to film, który wiele zyskuje oglądany na spokojnie, na 55" ekranie, z DolbySurround 6.1 i z ludźmi, którzy potrafią docenić gatunek Miecza i sandałów ;D.

segundajuganda

ja wystawiłem osiem właśnie za muzykę oraz za za klimat, co jest oczywiście jest już subiektywnym odczuciem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones