PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567539}
6,1 507
ocen
6,1 10 1 507
Copacabana
powrót do forum filmu Copacabana

Gdyby to od zamieszczonego tu opisu zależało, czy obejrzę ten film, zapewne ominęłaby mnie spora przyjemność. Dla mnie, to opowieść o fascynującej osobowości - to sama Babou jest esencją "Copacabany". Warto ją poznać!

maburzyska

Na całe szczęście Isabelle Huppert przyciąga uwagę bardziej niż beznadziejny opis z filmwebu :), kto się nim sugeruje wiele traci - film bardzo sympatyczny a Huppert wprost wspaniała :).

madz20

O tak, wspaniała :)

maburzyska

Powiem szczerze, że początkowo grana przez Huppert postać budziła we mnie ambiwalentne uczucia (złapałam się na tym, że myślałam poniekąd jak jej córka - to nie wypada, są jakieś granice itp.), ale potem z każdą kolejną minutą filmu zatracałam się w jej sposobie bycia i wprost pokochałam Babou!

madz20

Mnie zafascynowała! Uwielbiam jej nieskrępowanie, niezależność i odwagę. A poza tym, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że życie "na sposób Babou" nabiera lekkości - oczywiście, potrafi dać w kość, ale ważne, by nie postępować wbrew sobie i nie ustawać w poszukiwaniu szczęścia. Nie warto marnować życia, póki trwa!

ocenił(a) film na 6
madz20

> (...)(złapałam się na tym, że myślałam poniekąd jak jej córka - to nie wypada, są jakieś granice itp.), ale potem z każdą kolejną minutą filmu zatracałam się w jej sposobie bycia i wprost pokochałam Babou!

Wpadłam tutaj specjalnie po to, aby to napisać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones