PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4701}

Cotton Club

The Cotton Club
7,0 6 730
ocen
7,0 10 1 6730
6,2 9
ocen krytyków
Cotton Club
powrót do forum filmu Cotton Club

niedoceniony...

ocenił(a) film na 9

już kilka razy słyszałem, że film ten został okrzyknięty największą klapą coppoli... dlaczego?

bardzo lubię filmy opowiadające o amerykańskich gangsterach z początku wieku XX. te filmy mają swoją specyficzną i jakże atrakcyjną atmosferę, do tego ta fantastyczna muzyka... niebo! nie mówię, że ten film jest świetny, ale nie boję się powiedzieć, że jest b. dobry, no może oprócz tego zakończenia, które nie przypadło mi do gustu. film mówi głównie o miłości i śmierci... miłości kobiety i męźczyzny, miłośći do pieniędzy, do władzy... moim zdaniem do dziś jest aktualny... i właśnie dlatego lubię ten film...

P.S.
nawet gere grał nie najgorzej, młody cage był śmieszny, a reszta aktórów poradziła sobie nadzwyczaj dobrze. udany film panie coppola!

ocenił(a) film na 10
Ponk

klapa była...
Największa klapa Coppoli, ponieważ był to ostatni zryw jego wytwórni. Zainwestował w film mnóstwo kasy, a mu się nie zwróciła. Po tym filmie musiał zwijać interes.
Dlaczego film był wtedy niewypałem - nie rozumiem. Ma klimat, ma świetną narrację. Swietnie przekazuje opowieść, a także muzykę, muzykę! Wydaje mi się, że teraz jest doceniany. Przecież jest za co!

ocenił(a) film na 10
Ponk

klapa była...
Największa klapa Coppoli, ponieważ był to ostatni zryw jego wytwórni. Zainwestował w film mnóstwo kasy, a mu się nie zwróciła. Po tym filmie musiał zwijać interes.
Dlaczego film był wtedy niewypałem - nie rozumiem. Ma klimat, ma świetną narrację. Swietnie przekazuje opowieść, a także muzykę, muzykę! Wydaje mi się, że teraz jest doceniany. Przecież jest za co!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones