PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394964}
7,1 34
oceny
7,1 10 1 34
Cradlewood
powrót do forum filmu Cradlewood

Czy ktoś wie kiedy ma być premiera?

kamorek

słyszałam coś, że ma być jakoś we wrześniu ale nie jestem pewna czy to na 100 % prawda ! ;d xd

Sneaky_Liar

Wrzesień minął koniec roku się zbliża i ni widu ni słychu. Ja chce zobaczyć ten film !!!!

kamorek

Noo wiesz pewnie to była tylko plota xd A i ja też chce ten film po opisie ood razu mnie zaciekawił .. ;x A i wgl to ja jestem ciekawa czy ten film powstanie bo Ian w żadnych wywiadach nic o nim nie mówił ;p

kamorek

Też jestem ciekawa, czekałam na ten film od stycznia... Pamiętniki Wampirów się kończą dlatego mam nadzieje ze ten film nie długo będzie ze względu na Iana :P

Somerhalderland

Ja właśnie też czekam od stycznia i jakoś niestety doczekać się nie moge :) Co masz na myśli że się kończą Pamiętniki? Jeszcze co najmniej 2 sezony przed nami :P Bo na 6 lat mają kontrakty podpisane :D

kamorek

Nie pamiętam, gdzie to czytałam, ale podobno sezon 4. "Pamiętników..." ma być ostatnim... nie wiem, może mnie ktoś oświeci i poda jakieś rzetelne źródło informacji (?)

FleurDeLys7

Aktorzy mają podpisane kontrakty na 6 lat także minimalnie będzie 6 sezonów, jeśli oczywiście podpiszą dalej i oczywiście będzie oglądalność to możliwe że powstanie więcej, źródło ze strony www.vampirediaries.pl konkretnej strony Ci nie podam ale pamiętam że sporo czasu temu właśnie tam czytałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones