PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803615}

Creed 2

Creed II
7,0 35 478
ocen
7,0 10 1 35478
6,3 22
oceny krytyków
Creed II
powrót do forum filmu Creed II

Ciarki!

ocenił(a) film na 8

Film to trzymający w napięciu dramat, a zarazem odgrzewany kotlet. Aczkolwiek czy ktoś oczekiwał czego innego? Czy ktoś oczekiwał jakiegoś ultra zaskoczenia? Jeżeli tak no to musi być zawiedziony, ale ja wiedziałem na czym stoi film i wiedziałem na co idę do kina.
Film to odgrzewany kotlet, który smakuje tak samo świeżo, jakby był zdjęty z patelni 2 minuty temu. Pełen emocji, historii, wspomnień, które sięgają aż do filmów z serii Rocky. Emocje były tak duże, że nie raz, a razy kilka uroniłem łezkę. Emocje były tak duże, że podczas ostatniej walki siedziałem jak na szpilkach z ciarkami na całym ciele.
Jeżeli chodzi o role aktorskie, no to Sylvester Stallone - czy mam coś pisać o tej legendzie?
Michael B. Jordan po raz kolejny spisał się znakomicie (i to właśnie dzięki niemu m.in udało mi się uronić tę "łezkę"
Dolph Lundgren zrobił to, co zrobić miał, mianowicie zagrał chłodnego skur*ysyna, upadłą gwiazdę boksu, która nie ma nic do stracenia.
Florian Munteanu jako młody Drago spisał się znakomicie. zagrał jeszcze chłodniejszego skur*ysyna, nie miał za dużo dialogów co prawda, ale mimika twarzy, zachowanie wykreowało jego postać w 100%
Tessa Thompson jako Bianca - po prostu OK, nie wiem co o niej myśleć

Film jest na równym poziomie co Rocky. Myślę, że to wystarczająca zachęta, aby wybrać się na niego do kina :D

ocenił(a) film na 10
CezaryWrzesien

Bianca skradła serca

CezaryWrzesien

W całości się zgadzam! Odgrzewany kotlet, ale.odgrzany wyśmienicie. Wiedziałem właściwie co się stanie, ale nie przeszkadzało to w żadnym wypadku w emocjonowali się samymi walkami i odczuwaniem każdego ciosu razem z Adonisem. Bohaterowie są naprawdę genialni i aż chce się im kibicować. W takim Southpaw przewidywalność mnie strasznie raziła, tutaj w ogóle mi nie przeszkadzała!

ocenił(a) film na 8
CezaryWrzesien

W tym filmie genialne jest to, że Drago nie jest właśnie takim chłodnym skur*ysynem ;) końcowa scena idealnie to pokazała, a nawet mogło się ich zrobić... po prostu żal.

ocenił(a) film na 7
Mruck

[SPOILER] Szczerze to ja własnie po tej scenie kiedy siedzieli w Rosji na kolacji i Viktor pokłócił się z ojcem bardziej kibicowałem im niż Creedowi. Było mi Drago po prostu szkoda. Zmarnowanego życia swojego i syna. Gość po prostu chciał wrócić do domu, czuć się akceptowany. A przez jedną walkę stracił wszystko. Tu wielki plus dla scenarzystów za tak napisaną postać Ivana. I do samego końca liczyłem, że jednak Creed stoczy piękną walkę, ale dadzą wygrać Viktorowi. To by było dal mnie świetne zakończenie, wcale nie urągające Rocky emu czy Creedowi.

ocenił(a) film na 10
Ipog

TEZ SPOJLER

Mnie satysfakcjonuje, że w końcu rzucił ten ręcznik. Pokazali inną stronę Ivana.

Sama walka - wow! Bardzo się cieszę, że udało mi się pójść na to do kina, na mnie zrobiła ogromne wrażenie.

Ostatnia, ale chyba najważniejsza, jest kwestia Rocky'ego. Może napiszę coś, jak zejdą ze mnie te emocje. Na razie ZA BARDZO mam świadomość, że to był ostatni raz z Rockym.

ocenił(a) film na 8
Mruck

Kurcze. To samo odczucie. Kibicowałam Drago (Victorowi i Ivanowi) tak jak kiedyś Rocky'emu. Dobry z Ivana Ojciec, pokuszę się nawet, że lepszy niż Rocky.

CezaryWrzesien

sama produkcja bardzo dobra trzyma wysoką poprzeczkę poprzednich części owszem jest to odgrzewany kotlet ale dla nas dla widzów po 30, nie dla wielu młodych widzów którzy po serię filmów o Rockym nigdy nie sięgnęła ten film ma sprawić by młodsze pokolenie właśnie sięgnęło po klasykę kina pięściarskiego.hmm kibicowanie panom Drago no cóż faktycznie byli ofiarami systemu ale bardziej mnie zastanawiało co zamierzali ugrać że wygrają a matka i żona do nich wróci i będzie jak dawniej? Czy warto dla takiej s....i zostawiła męża i syna 30 lat temu sami rozsądzcie to moja subiektywna opinia. Miałem się jeszcze uczepić samego faktu i wieku adonisa że za młodo wygląda by mogł mieć 30 lat a tyle mineło od śmierci apolla jednak Michael B Jordan ma 32 lata więc spoko :)

ocenił(a) film na 7
CezaryWrzesien

SPOJLER
dobry film, obejrzałem ze względu na sentyment do filmów z Rockym. też miałem mieszane uczucia, komu kibicować, młody Drago był ofiarą tamtego systemu.
dla mnie Bianca skradła cały film, chyba jedyna rzecz która mnie zaskoczyła przez cały film to wyjście Bianci na walkę w Rosji z własną piosenką razem z Adonisem, nie spodziewałem się że będę czuł ciary na tym filmie, a jednak tutaj były :) świetn kawałek, szkoda że taki krótki

ocenił(a) film na 7
zaba285

Co tu mozna dodac,chyba koledzy wszystko juz "powiedzieli"no i trudo się nie zgodzic z Wami.

ocenił(a) film na 3
CezaryWrzesien

No nie wiem. Ten kotlet to raczej w mikrofalówce odgrzany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones