PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107820}
6,5 437
ocen
6,5 10 1 437
Cremaster 1
powrót do forum filmu Cremaster 1

Wiem, nie powinienem oceniać tego filmu przed obejrzeniem pozostałych części (w końcu stanowią zamkniętą całość), ale że w najbliższym czasie raczej nie uda mi się zobaczyć dalszych Cremasterów (ew. epizod trzeci...), pozwolę sobie odejść od tej zasady.
I tak, pierwsza część cyklu nie opowiada nam o niczym - chyba nie powininem był się niczego 'normalnego' spodziewać po awangardziście, no ale 40 minut niezrozumiałych wygibasów tajemniczej blondynki pod stołem i zabawy z winogronami (raz to zielonymi, a raz fioletowymi!) przekładających się na ruchy hostess na pustym stadionie, nie robi na mnie większego wrażenia. Rzeczywiście - może nieco intryguje i zachęca do obejrzenia kolejnych części (w końcu to artysta - musi mieć coś do powiedzenia!), ale również nudzi (choć to tylko 40 min) i wprawia w zakłopotanie (no bo o co tu chodzi?).
Wkrótce Barney zawita na Nowe Horyzonty do Cieszyna, więc może więcej ludzi to obejrzy i poda nowe tropy.

użytkownik usunięty
katrol

halo, a co powiesz na 3 godziny:)? osobiscie przespalem wczoraj ponad pol filmu i wyszedlem zrelaksowany. szkoda mi tylko 35 zl.
pzdr. renek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones