PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678523}
6,2 64 707
ocen
6,2 10 1 64707
5,3 19
ocen krytyków
Crimson Peak. Wzgórze krwi
powrót do forum filmu Crimson Peak. Wzgórze krwi

Powiem tak - jestem zachwycony! Zapowiada się ciekawe kino. :)))

fallen0

dopiero w październiku...

ocenił(a) film na 9
fallen0

Nareszcie jakiś porządny horror z klimatem.. Przynajmniej na to wygląda jak dotąd.

ocenił(a) film na 7
fallen0

na razie wszystko cudownie. A taka obsada nie ma prawa zawieść.

ocenił(a) film na 7
fallen0

Wyglądać wygląda, ale z fabułą mogą być problemy, przecież to Toro

ocenił(a) film na 2
fallen0

nie podzielam twojego entuzjazmu, mam wrażenie że del Toro poszedł w alejkę obraną ostatnio przez Tima Burtona, jest groteskowo, kiczowato a fabuła zdaje się być przewidywalna - trailer zdradził chyba cały sekret jaki ukrywa dom i jego mieszkańcy ... uważam że strona wizualna może być pięta achillesową tego dzieła, za dużo CGI, Del Toro słynął z tego że robił kapitalne dekoracje oraz maszkary grane przez aktorów, tutaj tego nie widzę jest za to PLASTIK! ... miał być gotycki horror a to wygląda jak coś od Disneya.

ocenił(a) film na 8
fallen0

Z zasady horrorów nie oglądam, dla tego zrobię wyjątek. Zaufam Hiddlestonowi i Mii, że byle jakich ról nie wybrali. Niewątpliwie jeśli fabuła zawiedzie, to będzie chociaż na czym oko zawiesić, a przynajmniej po zwiastunie można by tego oczekiwać. No cóż, zobaczymy ;-)

ocenił(a) film na 6
fallen0

niezly film

fallen0

chyba za bardzo napalilem sie na ten fil;m i moze nie spelnic oczekiwan moej wyobrazni :/ :P

ocenił(a) film na 9
Freddie

Jutro idę do kina z kumplem na to (mieszkam w Niemczech), obydwoje jesteśmy zachwyceni Trailerem i planowaliśmy wizytę do kina gdy film tylko wyjdzie. Dzisiaj odbyła się premiera, jutro idziemy do kina, po obejrzeniu gdy tylko znajdę się w domu a to może być dopiero niedziela z chęcią założę temat gdzie opisze wrażenia po filmie o odpowiem na ewentualne pytania.

ocenił(a) film na 5
darkar1998

To super. Czekam na Twoją opinie.

ocenił(a) film na 10
fallen0

Nie wiecie może w jakim kinie można go obejrzeć? :c nigdzie nie mg znaleźć

alicjasoczynska

W Polsce premiera jest 23 listopada.

lumierebelle

Byłam wczoraj :) ale film mnie rozczarował...

ocenił(a) film na 4
adak_filmweb

Byłam dzisiaj. Tez jestem rozczarowana...

ocenił(a) film na 8
fallen0

Bylam wczoraj i ja jestem tym filmem oczarowana :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones