PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678523}
6,2 64 707
ocen
6,2 10 1 64707
5,3 19
ocen krytyków
Crimson Peak. Wzgórze krwi
powrót do forum filmu Crimson Peak. Wzgórze krwi

najgorzej wydane 20zł w tym roku. dno i 3 metry mułu. wątki niespójne, od 30 min do 90 min filmu nie dzieje się nic. koniec to już kpina z widza. nie polecam nikomu.

bartenbach

Autor scenariusza będzie niepocieszony. A tyle się namęczył, aby zbudować napięcie. Na szczęście sporo osób jest innego zdania, niż Ty :)

ocenił(a) film na 3
agar71

innego zdania? większość ocen 7+ ma komentarze 'ciekawy zwiastun, nie mogę się doczekać'. w filmie słowo 'napięcie' nie istnieje. może pomyliło Ci się z 'naprędce', wtedy to ma sens.

ocenił(a) film na 3
bartenbach

film beznadziejny, mocne 2/10

ocenił(a) film na 6
bartenbach

Nie chciałabym generalizować ale podejrzewam, że te zawyżane oceny i entuzjastyczne komentarze wynikają z faktu, że gra w tym filmie Hiddleston. Wystarczy wejść na tumblr żeby się przekonać kim dla internetów jest ten aktor. Nigdy nie zagrał złej roli, zawsze jest najlepszy, najwspanialszy a jak sądzisz inaczej to się nie znasz i wracaj do swojego domu w dżungli oglądać powtórki "Zbuntowanego anioła" bo tylko do tego się nadajesz... A jak ktoś myśli, że przesadzam to serio radzę wejść na tumblr i zobaczycie sami, że ten facet jest przedmiotem najprawdziwszego kultu. Nie mówię, że zagrał tu źle bo aktorstwo akurat trzyma poziom, ale wielu ludzi sądzi, że jeśli ON gra w jakimś filmie to musi to być arcydzieło.
W tym filmie jest zbyt wiele wątków i nie ma tematu przewodniego. Mieli dużo dobrych pomysłów ale jak na film są tylko 2 godziny to kiepsko. Nawet jeśli zmieszczą wszystkie watki to będą one tylko zasygnalizowane, nie zdążą rozwinąć, taki problem spotkał "Crimson Peak". Bardzo szybko, bo już od około 30 minuty film rozchodzi się w szwach.

ocenił(a) film na 8
bartenbach

Jump scen zabrakło ???? O co Wam chodzi z tymi wątkami, wszystko jest zapięte na ostatni guzik.

ocenił(a) film na 10
agar71

To nie horror , nie wiem czego sie spodziewałeś po Guillermo del Torro . Jestem świeżo po seansie i uważam że jest świetny , klimat , gra aktorska , muzyka to wszystko idealnie ze sobą współgra i tworzy mroczne i tajemnicze widowisko . Jestem zachwycona .

ocenił(a) film na 3
bartenbach

końcówka trochę ratuje ten film, można się było pośmiać :)

Logan87

Z trudem powstrzymywałam się od wybuchnięcia głośnym śmiechem na zakończeniu, doskonała komedia!

ocenił(a) film na 8
impossible_astronaut

Na serio ??? i czemu się dziwić że polska to bieda intelektualna....

ocenił(a) film na 10
Maverick0069

Dokładnie...

ocenił(a) film na 5
Maverick0069

Jak na Chińczyka, nieźle piszesz po polsku.

ocenił(a) film na 8
Krzypur


Rozwiń swoją jakże polską wypowiedź.

ocenił(a) film na 3
Logan87

Niesamowite, mialam tak samo ;) Scena walki wygrala wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones