PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730956}

Cristiano Ronaldo: Świat u stóp

Cristiano Ronaldo: World at His Feet
5,8 1 187
ocen
5,8 10 1 1187

Cristiano Ronaldo: Świat u stóp
powrót do forum filmu Cristiano Ronaldo: Świat u stóp

jak ja nienawidze tego typa. moja nienawisc do niego trwa do teraz od samego poczatku gdy tylkjo o nim uslyszalem i zobaczylem.wiem ze jest dobrym czlowiekiem i pomaga wielu ludziom ,ale ja go nie cierpie wrecz.gdy widze jak pada na boisku i probuje wymusic karnego , lub rzut wolny to mam zamiar znalezc sie w tunelu gdy wracaja do szatni i najzwyczajniej go rozstrzelac.jeszcze nigdy zaden sportowiec nie wzbudzal we mnie takiej antypati jak on , uwazam go za bardzo dobrego pilkarza wiem ze jest dobrym gosciem pomagajacym wielu ludziom ale po prostu na sam jego widok mnie odrzuca .wiem ze urazilem wielu jego fanów ale trudno , nic na to nie poradze ,przynajmniej napisalem szczerze .

parsxzywykutafon

A ja nienawidzę salcesonu,wiem że jest dobry,i wielu smokoszy tegoż specjału teraz uraziłem,ale po prostu sam widok mnie odrzuca i zaczynam mieć nudności.
Ale czy kogoś to obchodzi? ...... sądze że nie.
Pozdrawiam fanów CR7 i wielbicieli salcesonu.

ocenił(a) film na 8
parsxzywykutafon

To źle z tobą jak masz obsesję na punkcie jego osoby, może dlatego ze jest tak znany na świecie.. przy okazji on nie jest sam inni tez wymuszają faule albo grają aktorzy. Też mogę powiedzieć ze nie lubię karła messiego, ale czemu mam go nie lubić bo jest kurduplem? Ach ta zawiść

hycmyc

jaka zawisc ?czlowieku! oprzytomniej ,nie lubie go i tyle ,napisalem ze to dobry pilkarz .nie lubie go i tyle , nigdy nie lubiałem .

hycmyc

Tylko, że Messi nie urośnie, a Ronaldo mógłby nie błaznować. Poza tym śmiejesz się jak ktoś ma raka. Tak samo Messi był chory i jak by nie był leczony to różnie z nim mogłoby być.

parsxzywykutafon

Ja nienawidzę kawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones