PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632870}
6,7 1 432
oceny
6,7 10 1 1432
5,0 3
oceny krytyków
Cristiano Ronaldo Tested To The Limit
powrót do forum filmu Cristiano Ronaldo Tested To The Limit

!!!

ocenił(a) film na 9

Dla mnie ten film jest jedynie potwierdzeniem że Ronaldo jest najlepszym piłkarzem na świecie te testy z dośrodkowaniami z gasnącym światłem były niesamowite szczególnie ten strzał z klatki!!! ten ostatni test ze snajperami też spoko zajebiście panuje nad piłką mam nadzieje że poprowadz Portugalie do Mistrzostwa

ocenił(a) film na 9
lukasz121246

dokładnie,na mnie ten dokument zrobił duże wrażenie.Jego panowanie nad piłką jest niesamowite!To jak intuicyjnie wie gdzie spadnie piłka,w którym momencie uderzyć-coś niesamowitego.CR7 działa jak maszyna.Szkoda,że ludzie bardziej interesują się jego żelem na głowie,a nie tym co prezentuje na boisku.Dla mnie osobiście,od czasów Zidana,to najlepszy piłkarz na świecie,a ten film tylko to potwierdza.

ocenił(a) film na 8
Megi_29

oj tak. jego umiejetnosci sa imponujace. zachowuje sie tak, jakby panowal nad pilka tak samo, a moze nawet lepiej, jak nad wlasnym cialem. dla mnie to jest fenomenalne. technicznie jest swietny i widac, ze wypracowal sobie pewne zachowania. to lata treningow, ciezkiej pracy i gry, no i pewnie milosc do pilki. moze jest narcyzem, moze przesadnie o siebie dba - ale czy to wazne? jako pilkarz i zawodnik jest numerem jeden! reszta (ubior, ten cale "image", fryzura) to tylko dodatek, ktory innym pasuje/nie przeszkadza a innym mniej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones