PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632870}
6,7 1 432
oceny
6,7 10 1 1432
5,0 3
oceny krytyków
Cristiano Ronaldo Tested To The Limit
powrót do forum filmu Cristiano Ronaldo Tested To The Limit

propaganda

ocenił(a) film na 1

No jasne, on nawet nie wie ile to 2+2, a niby tak to wszystko liczy! Jaki mózg!

ocenił(a) film na 9
littledemon99

człowieku,facet rozegrał kilkaset spotkań na najwyższym poziomie.On nie musi tego liczyć,on pewne rzeczy po prostu przewiduje.Jak choćby te eksperymenty ze światłem,obserwował ruch podającego i dzięki temu wiedział jak "zachowa" się piłka.

ocenił(a) film na 3
Megi_29

Naprawdę w to wierzysz? Dla mnie to był film promujący piłkarza...Jakoś nie mogę uwierzyć że to rzetelny dokument. Ok. piłkarzem jest dobrym ale nie przesadzajmy...

czarna_maggie

Dokument o Christiano Ronaldo.
Boże.
Za jakie grzechy?

LoveKiller

Dokładnie, MESSI ŻONDZI!

Sebu_BGZ

obaj słabi ;p

adeck92

Mnie tam ani jeden ani drugi nie przeszkadza, denerwują mnie tylko te spiny fanów jednego i drugiego ;d

Sebu_BGZ

Od razu założyłeś, że jestem fanką Messiego?
Słabo ;d
Po prostu dla mnie C. Ronaldo jest kimś niewartym jakiegokolwiek filmu, niech wraca do reklam i żelowania włosów.
I jak coś to Zlatan Ibrahimovic "żondzi"

LoveKiller

Dziwne żebym tak nie pomyślał, bo 90% hejterów Ronaldo kibicuje Barcelonie ;)

ocenił(a) film na 3
Sebu_BGZ

Ja nie jestem hejterem, zaznaczam. Po prostu dokument wydwał mi się cakłowicie propagandowy.

Sebu_BGZ

Tak to jest jak się stereotypami myśli :D

ocenił(a) film na 9
LoveKiller

a czy ktoś kazał ci ten film oglądać?przecież wymyślono takie urządzenie jak pilot.Jak ja nie chcę czegoś oglądać(np.dokumentu o Zlatanie ;))to po prostu przełączam kanał.

ocenił(a) film na 3
Megi_29

Czasami ogląda się filmy bo wydaje się że warto. A jak były słabe to się je ocenia nisko. Jak ten.

ocenił(a) film na 9
czarna_maggie

Bo to dokument, czego się spodziewałaś?

LoveKiller

jak można napisać, że jeden z najlepszych piłkarzy na świecie nie jest wart zrobienia jakiegokolwiek filmu?

moonikaa

Normalnie. Jeśli chcesz mogę napisać to jeszcze raz.
Dla mnie on nie jest najlepszym piłkarzem na świecie i nie jest warty filmu.
Proste.

LoveKiller

"jeden z najlepszych piłkarzy na świecie" nie znaczy "najlepszy piłkarz na świecie" :)
Każdy ma swoje zdanie, ale jego umiejętności, osiągnięcia i liczba trafionych bramek o czymś świadczą

moonikaa

Ot się czepiasz za słówka, poważnie?
Może i świadczą, ale mnie to nie obchodzi. Dla mnie to gwiazdorzyna, która przy okazji umie strzelić gola. Zero szacunku dla tego pana ;)

LoveKiller

no to znacząca różnica, najlepszy piłkarz świata a jeden z najlepszych.
Polecam artykuł: http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/wszyscy-mowia-nienawidze-cie,1,5172586,artyku l.html - "Może strzelić 66 goli w sezonie, a i tak media skupią się na tym, że rozbił Ferrari. Może być najlepszy na boisku, a i tak go wygwiżdżą. ".
Gole, osiągnięcia, świetnie rozegrane akcje i umiejętności władania piłkom sprawiają że tak, jest warty nakręcenia filmu (dla kogoś, kto interesuje się sportem)

moonikaa

* piłką

moonikaa

Właśnie, piłką. Piłką a nie miliardami reklam, w których on występuje. Udziela się charytatywnie? Fajnie, to się ceni. Ale dwie fryzury w jednym meczu? Żałosne.

LoveKiller

Dlatego napisałam, że "umiejętności władania piłką" są warto nakręcone, nie to, jak zmienia fryzurę. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Cały film jest tylko o jego umiejętnościach piłkarskich. Gdy ktoś wybija rożnego i w tym momencie gaśnie na planie światło, i Ronaldo nic nie widząc potrafi i tak trafić gola widząc tylko moment uderzenie piłki, to to jest imponujące i warte obejrzenia, jak inne przedstawione tam testy. To, że zmienił fryzurę w trakcie meczu (co nie mówię, że nie jest żałosne) nic nie zmienia, i nie wpływa na jego umiejętności

ocenił(a) film na 9
LoveKiller

Przeczesał ręką włosy i już masz, zmianę fryzury...
Ludzie, co z Wami??
Hiszpanie co drugi miał włosy na żela i macał sobie włoski, ale jakoś nikt się nie czepia...
To bardzo wybiórcze.
Dziewczyno, czasem się nad czymś zastanów, miast klepać farmazony z tabloidów i mediów, gdzie nie umieją docenić nawet najbardziej jaskrawych przykładów sportowego nadtalentu...

LoveKiller

Jak ja tu trafiłem? Brr, ale nie o tym.
KOBIETY WAM TE PLOTKI/PUDELKI MÓZG WYŻERAJĄ. Nie obchodzą cię fakty bo i tak wiesz swoje, ja się zastanawiam czemu Panowie wyżej w ogóle podjęli z Tobą dyskusję.

P10T333R

Bo są idiotami, którzy lubią zaczepiać trolle? :D

ocenił(a) film na 9
P10T333R

LoveKiller nie ma się co przejmować, ta osoba ma zerowe pojęcie o temacie.
Dla takich osób zakaz wypowiadania się powinien być.
Aczkolwiek często próbuję podjąć z takimi indywiduuami dyskusję, bo a nuż widelec coś tam do kopuły dotrze. Niestety, jak widać na załączonym obrazku zwykle są to nadzieje płonne.

WhiteDemon

I tu się zgadzam powinien istnieć "ban za bycie idiotą". Web 2.0 miał być rewolucją i stał się taką, tylko też w tym jak najbardziej złym znaczeniu. Kiedyś żeby umieścić jakąś treść w internecie trzeba było mieć chociaż blade pojęcie o tym jak to zrobić, czyli człowiek musiał mieć choć szczątkową inteligencje, a dziś byle blondynka może nas pokarać swoimi wywodami.

ocenił(a) film na 9
P10T333R

No wiesz...wypraszam sobie;)
Akurat też jestem blondynką.

WhiteDemon

ale nie "byle", zresztą na pewno wiesz co miałem na myśli ;)

ocenił(a) film na 9
P10T333R

Wiem, tylko się droczę;)

ocenił(a) film na 9
LoveKiller

No pewnie, bardziej "wart filmu" jest Bieber albo Stewart, czy inne wypromowane przez rekinów showbiznesu antytalencie...
Żałosne.

ocenił(a) film na 3
WhiteDemon

Nie twierdzę że Ronaldo NIE zasługuje na film. Uważam że o większości piłkarzy z czołówki mogłoby powstać podobne dzieło. To nie film dokumentalny tylko spot reklamowy.

ocenił(a) film na 9
czarna_maggie

Jak sobie uważasz;)
Rozumiem że raklamówka Pepsi ze Szczęsnym bardziej się podobała? ;)

ocenił(a) film na 3
WhiteDemon

Powiedzmy że obie były na tym samym poziomie...:D

ocenił(a) film na 9
czarna_maggie

;)
W sumie nie chodziło mi o Ciebie, odpowiadałam LoveKiller, ale mniejsza...

ocenił(a) film na 3
WhiteDemon

Och, przepraszam- miałam napisane że to odpowiedź do mojego posta. Nie wtrącam się...:D

ocenił(a) film na 9
czarna_maggie

No przecież nic się nie stało;)

WhiteDemon

Skoro dla Ciebie Bieber zasługuje na film, to musisz być strasznie smutnym człowiekiem. Przecież na świecie jest wiele więcej ludzi wartych filmu, a Bieber na pewno się do nich nie zalicza. Deal with it.

ocenił(a) film na 9
LoveKiller

Z mojej strony to była ironia;)
Bieber nie zasługuje nawet na maciupką wzmiankę w lewym dolnym rogu ostatniej strony najmniej poczytnej gazety na świecie, a co dopiero na film...
W przeciwieństwie do Ronaldo, który zdobył niemalże szczyt w swej dziedzinie zupełnie zasłużenie.

WhiteDemon

Wiem, że to była ironia, dziewczyno z ładnym awatarem >.<"
Bieber to mały śmieciuch i cieszę się, że się zgadzamy w tej kwestii, ale nie wmawiaj mi, proszę, swojego zdania na temat Christiano 'Dobry Żel Do Włosów" Ronaldo, bo choćby skały srały to i tak go nie polubię.

ocenił(a) film na 9
LoveKiller

Możesz sobie nie lubić, ale obrażanie i dyskredytowanie człowieka, który własną pracą i podążaniem za własnym marzeniem zdobył tak wiele jest nie na miejscu...
Nie zawsze należy dawać wiarę pierdołom, które pismaki wypisują, i tym plakietkom, jakie przyklejają ludziom media.
Ale skoro wolisz być jak skrzecząca sroka ignorantka, powtarzająca za bóstwem Media każdy bzdet, to Twoja sprawa.

PS. Biebera nie lubię, ale też powinnaś się powstrzymać od takich komentarzy na jego temat. To świadczy o niedojrzałości psychicznej i emocjonalnej. Wyzbądź się tego jak najprędzej. Taka dobra rada na przyszłość.

WhiteDemon

I ja na poważnie myślałam, że da się ten spór jakoś zażegnać?
Pewnie jesteś z tych co ślepo kochają boskiego Crisa. Boże, to takie przykre...
Dziękuję za radę, ale tak niekompetentna osoba jak Ty, powinna zachować dla siebie teksty a la 'pani psycholog'.
Dziękuję, dobranoc.

ocenił(a) film na 9
LoveKiller

Nie, ja lubię patrzeć na sprawy trzeźwo;)
A Ty pewnie jesteś jedną z tych, która ślepo obraża kogoś kogo wcale nie zna.
Faktem jest że bardzo go lubię, doceniam jego osiągnięcia, uwielbiam wprost patrzeć na jego grę na boisku i nie rozumiem takich osób jak Ty, które g..no o nim wiedzą, przeczytały jedną czy dwie bzdury na plotku i myślą że zaświecą jak tendencyjne pojadą po CR7 durnym:"Ojej, ale z niego żelik pedałkowaty"...
Jest to żałosne zachowanie, na szczęście ten człowiek zdaje sobie z tego sprawę, że ludzie zawrze będą go oceniać przez pryzmat mediów.

http://www.youtube.com/watch?v=nFGqc1BOqXg&amp;feature=player_embedded

Haha, psychologiem nie jestem. Gdybym jednak była, nie mogłabym zachowywać swoich tekstów dla siebie, bo moim zasranym obowiązkiem byłoby przeprowadzać rozmowy z osobami;)

Bez odbioru.

WhiteDemon

<ziew>

ocenił(a) film na 9
LoveKiller

Zabrakło Ci argumentów?
Nie żebym była zdziwiona.
Btw, nawet Diego Maradona uważa, że Ronaldo zasługuje na pomnik.
Dziękuję.

WhiteDemon

Wali mnie Diego Maradona, wali mnie Cristiano Ronaldo, wali mnie piłka nożna. Więc dziecko, ja się bawię wybornie, a Ty masz jakieś spiny.
Dzięki Bogu, za takie osoby jak ty, za to w jaki sposób próbujecie postawić na swoim, a waszym ulubionym argumentem jest 'masz inne zdanie niż ja to pewnie jesteś tępakiem ze wsi", to jak robicie z siebie debili :)
Bez was świat byłby nudny :)
Dziękuję ;*

ocenił(a) film na 9
LoveKiller

No to jak Cię wszystko wali to po co się wypowiadasz?
To właśnie zasada dzieci neo, pleść bzdury byle pleść, nie mając zielonego pojęcia o sprawie, wkurzać ludzi;)
Gdybyś jeszcze była przy tym śmieszna, to by miało jakiś pożytek.
Ale nie jesteś wcale, i w tym problem.
Ja nigdy nikogo tak nie nazwałam, nie sądź innych podług siebie.

ocenił(a) film na 6
WhiteDemon

WhiteDemon, bardzo trafnie to opisałaś. Można lubić Ronaldo lub go nienawidzić, ale trzeba przyznać, że jest w ścisłej czołówce piłkarzy na przełomie całej historii piłki nożnej. Sam specjalnie za nim nie przepadam, jednak nie boję się stwierdzać, że jest wyśmienitym graczem. Nie mówię tego jako kibic Barcelony, żeby nie było niedopowiedzeń ;)

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 7
czarna_maggie

teraz troche od kogos kto ma z podobnymi rzeczami cos wspolnego tego sie nie liczy wyjmujac kalkulator, mierzac katy itd. zeby zobrazowac: idac na spacer nie obliczasz gdzie masz postawic noge tylko robi to twoj mozg,

sportowcy tez na bazie treningow i wielu czynnikow ulozenie ciala, odchylenie, sila uderzenia potrafia przewidziec trajektorie pilki i przeciac ja w celu oddania strzalu, podobnie snookerzysci patrza na uklad na stole i wiedza jak maja uderzyc, na treningach nie mierza katomierzem katow, wyliczaja sil, katow odbicia i padania, przekazania i rozproszenia energii mozg na podstawie zebranych informacji robi to automatycznie, ale zeby tak sie stalo musi to zrobic odpowiednia liczbe razy czlowiek na treningu i nie trzeba byc geniuszem tylko miec troche talentu i trenowac, geniusz natomiast spisze wszystkie czynniki i po mozolnych obliczeniach wyliczy jak powinno sie uderzyc

ocenił(a) film na 8
littledemon99

yyy powiem tylko tyle:lol

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones