PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754536}
7,3 62 784
oceny
7,3 10 1 62784
6,4 51
ocen krytyków
Cruella
powrót do forum filmu Cruella

Jeden jedyny konkretny powód - Emma!

Qrbin

Dziwny wybór moim zdaniem. Myślę że do takiej roli Eva Green pasowałaby jak ulał.

EMERSION

Zgadzam się z Tobą. Cruella jest demoniczna, ma to "coś" złego w ślepiach. A tu co? Wzięli aktorkę "modną", gwiazdę. A jak mówił śp. Zygmunt Kałużyński : "Nie każda gwiazda jest dobrym aktorem(-ką)". Będzie taki sam niewypał jak z "wysuniętą dolną szufladą" Emmą Watson jako Bella w Pięknej i Bestii.

ocenił(a) film na 7
arturmeyer

Akurat Stone w przeciwieństwie do Watson to niesamowicie utalentowana aktorka i uważam jak najbardziej może sobie poradzić w takiej diabolicznej odsłonie. Spójrz na te jej trzy role, za które dotychczas była nominowana - "Birdman", "La La Land", "The Favourite". Wychodzą zupełnie odmienne względem siebie kreacje, z czego ta ostatnia jest charakterem nawet bliska Cruelli.

arturmeyer

Hmm jednak gra aktorska polega na tym żeby wcielać się w zupełnie inne postacie które będą dla aktora/aktorki wyzwaniem, Eva Green już nieraz była demoniczna a Emmy jeszcze takiej nie widzieliśmy wiec tym bardziej jestem ciekaw.

użytkownik usunięty
arturmeyer

Oj tam, Stone sobie świetnie poradziła z rolą. Tak samo Thompson.

ocenił(a) film na 1
arturmeyer

Tą Stone ciężko nawet nazwać aktorka ona aktorzy a nie gra

EMERSION

Eva Green ma w sobie coś demonicznego, jednak film ma opowiadać o młodości Cruelli De Mon. Eva Green ma aktualnie 39 lat, Emma 30 lat.
Dlatego wybór Stone jest zdecydowanie trafniejszy.

użytkownik usunięty
EMERSION

Dobre spostrzeżenie Ta charyzma, a poza tym skojarzyło mi się jak zagrała świetnie czarny charakter w Dark Shadow. Choć Emma Stone nie jest zła. W Faworycie pokazała pazury.

użytkownik usunięty

*Dark Shadows

Liczę na podobny wizerunek tej postaci jak w Once upon Time.

Qrbin

Dla mnie Emma, ale Thompson ;)

ocenił(a) film na 7
Qrbin

Jest na ekino od wczoraj z dubbingiem niestety

ocenił(a) film na 6
Qrbin

Wiem, że tego nie obejrzę. Jeden, jedyny powód - paskudna, sepleniąca i niestrawialna dla mnie aktorka Emma

ocenił(a) film na 1
browne_2

zgadza się, toż to nieznośne dziecko pewnie jakichś wpływowych rodziców nawet nie powinno podawać posiłków ludziom a co dopiero pokazywać się publicznie.
Nie rozumiem jak ona trafia do filmów.
Jak wybałusza te swoje ślepia nie wiadomo w co, wygląda jak upośledzona niedorozwinięta osoba a jak jeszcze zacznie kłapać tą paskudną szczeną i wydzielać ten sepleniący głos w języku angielskim, to mnie przyprawia o mdłości

ocenił(a) film na 7
Qrbin

Warto! Emma świetnie zagrała. To była czysta przyjemność oglądać ją na dużym ekranie. Film jako tako, Emma podnosi noty.

ocenił(a) film na 7
Qrbin

Emma Stone to najsłabsze ogniwo, najmocniejsze to Emma Thomson, kostiumy, scenografia i muzyka.

ocenił(a) film na 1
Qrbin

czyli sepleniącą paskudę która ciągle w coś wlepia ślepia wyglądając przy tym jak upośledzone dziecko

ocenił(a) film na 5
Qrbin

Która?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones