PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777}

Cube

7,0 171 343
oceny
7,0 10 1 171343
7,1 14
ocen krytyków
Cube
powrót do forum filmu Cube

jak jest zasada? Bo nie skumałem jak oni doszli do tego jak wyjść? Coś liczą i liczą... o co chodzi?

Wookie_LG

o to chodzi żebyś myślał ,myślał aż to wymyślisz ;D taka jest zasada !!

temteges

oki, a jeśli chodzi o wymiary? coś nie pasuje mi aby było bóg wie ile kostek, kiedy ona liczyła schodki...

Wookie_LG

chodzi o to że na każdej tabliczce były 3 numery. Każdy numer to była kolejna pozycja danej sali w całym sześcianie. Nie mówiąc o szczegółach technicznych, samego przestawiania się sal. Chociaż w pewnym momencie, nie zrozumiałem o co chodzi, jak ta młoda dziewczyna(nie pamietam nigdy imion postaci xD ) zapytała tego upośledzonego ile dzielników ma 30 a on odpowiedział: 2.

sq9onh

notak... ale nadal nie łapię tego

sq9onh

sq9onh- być może nie zrozumiałeś o co chodzi, bo w rzeczywistości odpowiedział, że 30 ma 3 dzielniki xD

Kilgore6Trout

nie chodziło o dzielniki, tylko o "factors", czyli liczby pierwsze, które są dzielnikami tej liczby. w przypadku 30 to byłoby 2,3 i 5, a więc tak, jest ich 3.

ocenił(a) film na 10
Wookie_LG

Zasada jest taka, że cały ten labirynt (wszystkie sześciany) jest otoczony taką czarną powłoką gdzieś ok 10 m. od sześcianów (jest on widoczna gdy pani psycholog wisi na "linie" nad ową przepaścią) i jest jeden sześcian który przesuwa się właśnie na terenie tej przepaści, więc gdy się on zatrzyma jest on łącznikiem wszystkich sześcianów z powłoką przez którą można przejść, za pomocą tego jednego sześcianu.

Wojt1215

kurde. Ale jak oni liczyli pozycja (całe te dzielniki)? Po za tym jak ona liczyła stopami (swoimi) szerokość sali to potem podała jej wymiary i wyliczyła wymiary całego "kompleksu" - tyle, że jej stopami to zdeka mała jest...

Wookie_LG

Nie wiem czy moja odpowiedź coś da, ale to jest tak, że jak się mierzy swoimi stopami szerokość powierzchni i zna się swój rozmiar to wszystko da się wyliczyć. :) Jeśli np. ktoś ma rozmiar 37, to rozmiar 37 to 24 cm. Więc jeśli wyszło komuś np. 19 stóp 24 x 19 = 456 cm :) Więc ta pani w filmie pewnie tak wyliczyła :)

kabiska

nom... może i tak, ale liczba którą podała jest za mała. Jeśli tych sześcianów miało być "TAK" dużo to powinna jej wyjść dużo większa liczba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones