PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777}

Cube

7,0 171 193
oceny
7,0 10 1 171193
7,2 13
ocen krytyków
Cube
powrót do forum filmu Cube

Żeby odnaleźć prawidłową drogę potrzebowali autystycznego geniusza, dodatkowo pokoje cały czas się tasowały, mimo to czarny zostawiony w tyle i tak odnalazł drogę do mostu, bezszelestnie zaszedł dziewczynę od tyłu i dźgnął wyrwaną 'klamką' którą pewnie wcześniej naostrzył zębami. Co za niedorzeczność. Przez cały film było widać wady i niedociągnięcia, szczególnie raziło mnie chyba charakterystyczne dla słabszych aktorów przesadzanie w odgrywaniu emocji, kiedy trzeba pokazać zdziwienie wytrzeszczając oczy przez pięć minut, mimo to nie było tragedii ale końcówka po prostu mnie zabiła.

ocenił(a) film na 7
Dxxx

Końcówka mega słaba, mega naiwna.

ocenił(a) film na 7
Dxxx

Podobnie pomyślałem, oprócz tego film naprawdę dobry, nieco zepsuty przez tą końcówkę...

Dxxx

no dkladnie, tez to sobie pomyslalem, winda odjechala a ten i tak se wlecial nie wiadomo skad i jeszcze ten uchwyt urwal.. zenada...

ocenił(a) film na 7
Dxxx

To prawda

Dxxx

no niestety końcówka bardzo ważna bo zostaje najbardziej w pamięci szkoda że niedopracowana ja już dawno oglądałem film ale z tego co mi świta to tam chodziło o numery/oznaczenia włazów i tam jakiś porządek był w przestawianiu się komór a nawet można było obliczyć kiedy ustawi się do wyjścia. także broniłbym autystycznego geniusza bo akurat nie ma w tym nic dziwnego nie bez powodu w filmach pojawiają się bohaterowie z autyzmem którzy są lepsi niż kalkulator i mają pamięć niczym Mentalista

ocenił(a) film na 8
meanraax

Krytyka chyba nie tyczyła się samego autystyka, tylko tego, że Quentin sam nagle bez niczyjej pomocy potrafił odnaleźć drogę do "mostu"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones