PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479012}
5,9 5 156
ocen
5,9 10 1 5156
6,0 3
oceny krytyków
Cudowne lato
powrót do forum filmu Cudowne lato

Już jako obyczajówka prowincjonalna ujdzie ale to temat na co najwyżej przeciętny teatr telewizji a nie film pełnometrażowy.

ocenił(a) film na 1
Jordan66

dokładnie.
zastanawiam się w jaki target generalnie celowano i co ten film miał za cel? bawić? poruszyć?
rzadko mnie się zdarza ale tu KOMPLETNIE NIE WIEM O CO KAMAN
Nie poleciłabym nikomu

RantCasey

Ja jedynie właścicielom zakładów pogrzebowych.

ocenił(a) film na 9
RantCasey

A ja polecam z czystym sercem. Nie można bawić i poruszać jednocześnie? Musi być jakiś konkretny "target"?
Wyjaśnię Ci też, o co "kaman": prosta, ciepła przypowieść o miłości, o tęsknocie, o tym, że człowiek czasem ma dość ludzi, którzy go otaczają i potrzebuje próbować odmienić swoje życie, ale często też okazuje się, że ten "lepszy świat", tam gdzieś dalej, wcale niekoniecznie jest lepszy, a może nawet nie jest dobry.
A teraz mi nie odpowiedaj jakimś cynicznym komentarzem, że Cię wzruszyłem do łez, albo żebym sobie obejrzał "Plebanię", bo poszedłem na skróty i wyszło ckliwie i banalnie. A film jest po prostu fajny, ma w miarę oryginalną fabułę, a przy tym nie jest od początku do końca udziwniony, "na maksa" i "żeby boki można było zrywać".

ocenił(a) film na 4
Jordan66

Przeciętny teatr telewizji to nie na Twoją głowę.

Krzypur

Nie zesraj się.

ocenił(a) film na 4
Jordan66

Pardon - nie na Twoją dupę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones