PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1410}

Cudowni chłopcy

Wonder Boys
7,1 10 355
ocen
7,1 10 1 10355
7,1 7
ocen krytyków
Cudowni chłopcy
powrót do forum filmu Cudowni chłopcy

Jestem zafascynowany postacią Jamesa, w którą fenomenalnie wcielił się Maguire. Nie do końca zrównoważeni typkowie, jakim właśnie jest nagminnie kłamiący James zawsze potrafili mnie zainteresować. Strasznie spodobała mi się również Hannah, i to nie tylko ze względu na urodę Katie Holmes. W postaci młodej studentki można się doszukać cech jej odtwórczyni a najjaśniejszą z tych cech jest wykorzystywanie wielkiej urody do promocji swojego niewątpliwe ogromnego talentu. Nie ma tutaj znaczenia, że Katie w przeciwieństwie do dziewczyny, którą odtwarza promuje się przed masową widownią, ponieważ chodzi o cel tej autoreklamy, jakim jest sukces. Dążeniem do sukcesu są tutaj opanowani prawie wszyscy bohaterowie, co z "Cudownych chłopców" robi taką śmieszniejszą a przez to mniej poważną wersję "American Beauty". Co do umiejętności komediowych Douglasa to jestem miło zaskoczony, bo nie spodziewałem się po nim aż tak humorystycznej postaci i gdybym mógł poprawić mu ocenę na FilmWebie dostał by ode mnie 9/10. Akcji "Cudownych chłopców" nie można w żadnym wypadku zarzucić, że jest nudna i bezsensowna a zwolennicy ambitniejszych komedii na pewno są tym filmem zadowoleni podobnie jak cała reszta komedioglądaczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones