PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724359}

Cudowny dzień

A Perfect Day
6,8 8 077
ocen
6,8 10 1 8077
6,7 3
oceny krytyków
Cudowny dzień
powrót do forum filmu Cudowny dzień

Dziwny film

ocenił(a) film na 5

Filmowany w Hiszpanii a akcja osadzona w Bośni. Mnóstwo dziwnych sytuacji . Nie jest to film łatwy do strawienia. Dobrzy aktorzy, dzięki nim ten film jest strawny i momentami nawet wesoły. Ale tak naprawdę to nie wiadomo o czym opowiada i w jakim celu został stworzony,

ocenił(a) film na 9
ChrisKrasz

To nie jest hollywoodzki hicior gdzie akcja, latają kule itp...
Film wyśmienity, naturalny i realistyczny jak samo życie. Co do miejsca nagrania to Hiszpania była zdecydowanie bezpieczniejsza.

ChrisKrasz

film słaby, dużo nierozwiązanych wątków. Do aktorów się nie przyczepię bo całkiem nieźle. Nawet Robins zagrał poprawnie. Nie polecam

ocenił(a) film na 4
Marek84

Najżałośniejszy jest fakt, że paliwa do dwóch terenówek mają akurat w huk i mogą jeździć całymi dniami bez sensu w kółko, ale liny to nie ma!

ZSGifMan

no ja nie lubię amerykańskich filmów, wolę filmy na poziomie np skandynawskie, . Cóż , dobrze, że poczytałam te opinię, dzieki za nie, nie oglądam ( szkoda mi czasu )

ocenił(a) film na 4
baskaverano

Proszę, polecam się na przyszłość.

Szkoda to w takiej kolejności:
1. oczu
2. czasu
3. bitów transferu
4. pikseli na matrycy
5. prądu

a jeśli ktoś poszedł do kina:
- to szkoda, że nie wpadł pod samochód idąc do niego, bo to ocaliłoby kasę z biletu ]:-[]

ZSGifMan

A tak w ogóle do kina, wybieram się na " Historia Roja " na ten film idę w ciemno 4. marca, to mój obowiązek

ocenił(a) film na 4
baskaverano

Jak będzie w telewizorni, to chętnie zobaczę.

ocenił(a) film na 8
baskaverano

Taa, amerykański film. Hiszpański. Zapewne dlatego, że grają amerykanie jak Olga Kurylenko, Benicio Del Toro, Mélanie Thierry, Fedja Stukan, Eldar Residovic, Sergi López, Nenad Vukelic. :) Film świetny, ale skoro podjąłeś decyzję na podstawie zdania "Najżałośniejszy jest fakt, że paliwa do dwóch terenówek mają akurat w huk i mogą jeździć całymi dniami bez sensu w kółko, ale liny to nie ma!" to nie wiem czy polecać. Zabawni są tacy bezkrytyczni krytykanci, żaden z nich niczego samodzielnie nie wytworzył, ale usta pełne ocen. Pozdr.

ocenił(a) film na 7
Marek84

A co polecasz? Piercing?

ocenił(a) film na 7
ChrisKrasz

Mi sie naprawde podobal film,a te watki niewyjasnione?mysle,ze mial to byc obraz jednego dnia z zycia tych ludzi.

ocenił(a) film na 6
ChrisKrasz

To coś takiego jak wymyślanie stopnia krzywizny banana przez darmozjadów z Unii Europejskiej i o tym, że nie ma co się wysilać bo przyroda sama da sobie radę. Ciekawy film - 6/10 !!!

ocenił(a) film na 5
Szpila_1308

!00% racji co UE. Ale wygląda na toi że już niedługo.

ocenił(a) film na 8
Szpila_1308

Dla wyjaśnienia:Unia tylko dlatego zajęła się krzywizną bananów,by banany amerykańskich Fruit Co. z Ameryki Łac. nie wyparły europejskich bananów z rynku.W Europie banany produkowane są głównie przez Hiszpanię i Portugalię. Cena robocizny tam i tu jest znaczna,Embarga nie można stosować,bo to broń obosieczna,ale można preferować banany europejskie bo są bardziej krzywe-zwalniając je np. z cła.

ChrisKrasz

Filmowany w Hiszpanii a akcja osadzona w Bośni? Haha a Marsjanina filmowano na Węgrzech

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones