PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100867}

Cyber-strefa

Droid Gunner
4,0 202
oceny
4,0 10 1 202
Cyber strefa
powrót do forum filmu Cyber-strefa

Ten film ma mało plusów chyba tylko tyle że były jakieś 4 fajne laski co to porządały chłopów i się na nich rzucały :).Ale jak mogli je ubrać w stroje zakkonic to już jest obraza religii i cheścijaństwa takie coś robić :(.Jeszcze jedna zginęła w akcji i nie wiadomo jak ten co je porwał ją zgubił bo miał zdobyć 4 androidy a potem jedna nagle zaginęła :).Echh ten cały łowca co miał je odnalezc to grał jak by to była komedia to było w taki komiczny sposób zagrane ;) Wogóle nie podchodził poważnie do swojej roli tylko jakoś jakby sobie żarty stroił :).Tak więc ta co mu pomagała i z nim łaziła po tych spelunach to ładna była laska i bardzo atrakcyjna jednak też słabo grała i to jak zaatakowali tego robota to taka słaba scena i bardzo komiczna albo jak odczytywali mu dane z głowy tak samo dennie zrobione było :(.No dalej to powiem że to bardzo słaby film nie wiem co można o nim dobrego powiedzieć ale nawet sceny walk były słabe jakieś denne akcje :(.Albo te wybuchy samolotów też śmiechu warte to jest jak jakaś komedia a nie film SF tylko takie smieszne udawanie że się dobrze gra :(. Nie powiem że żałuję że kupiłem ten film bo 5 zł był warty choćby ze względu na te laski co miały sprawiać przyjemność :).

ocenił(a) film na 8
Kinematograf

Motyw przebrania za zakonnice występuje w wielu filmach, np. "Uciekające zakonnice" czy chwalona przez wielu ludzi "Maczeta", więc tu bym się nie czepiał (choć masz prawo do swojej opinii, oczywiście). W każdym bądź razie "Cyber-strefa" podobała mi się. Fajne walki i ciekawe pomysły + ładne dziewczyny. Wiem, że można zarzucić, że nie jest to zbyt dobrze zrealizowane... ale jest to film kategorii B, a nawet i C - jak sam napisałeś. Nie jest to wysokobudżetowa produkcja, więc nie ma co spodziewać się cudów. Jak dla mnie jednak film był bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones