PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496374}

Cyber-zjawa

Ghost Machine
5,1 492
oceny
5,1 10 1 492
Cyber zjawa
powrót do forum filmu Cyber-zjawa

...3/11

ocenił(a) film na 3

Tak, zdecydowanie i tylko 3/11!
Jedyną ciekawą, skrywającą jakąś mroczną przeszłość postacią w tym filmie jest ta kobieta - duch;
zaś pan Sean Faris (którego osobiście bardzo nie lubie)kolejny raz pokazał, że do takiego typu filmów się nie nadaje!!!
Film spokojnie można omijać wielkim łukiem!

użytkownik usunięty
ola_1986

Ja może aż tak nie zjadę tego filmu ponieważ ma on orginalny dość pomysł. Natomiast wykonanie już bardzo słab jak i aktorstwo a rozwiązanie jeszcze gorsze. moje 4 choć mogę stwierdzić śmiało, że film będzie się podobał maniakom gier komputerowym...

ola_1986

Pomysł dobry, a wsumie tylko częśc pomysłu. Pomjając tysiące nieścisłowści (z jedenj strony nie można odłączyc ludzi ot tak od systemu, z drugiej strony z blondi to zrobiono i nic jej się nie stało, czemu wcześniejszych bohaterów nie poinformowano o przechowalni, tylko musieli zginąc?, itd.).
Sama zemsta dokonała się nadzwyczaj szybko, w sume przy okazji, przy ściganiu młodych.
Koleś chciał złapac ducha, żeby wojny toczyły się w cyberprzestrzeni? A on by miał duch najślinijszą broń? No proszę....
A już mistrzostwem świata była niunia w łańcuchach na plaży.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones