PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532991}

Cyrk Columbia

Cirkus Columbia
6,9 1 477
ocen
6,9 10 1 1477
Cyrk Columbia
powrót do forum filmu Cyrk Columbia

Mam slabośc do opowieści o powrotach do domu po latach. To zawsze wyzwala jakieś emocje.
Nie inaczej jest z Cyrkiem Columbia. Dobrze zagrany, ciepły film o czlowieu ktory po 20 latach
wraca do rodzinnego miasteczka i wprowadza nieco życia w los mieszkańcow. Niby fabuła jest
przewidywalna, ale to nie przeszkadza w ogladaniu. Możemy sie wczuć w klimat lat 90-tych na
terenie byłej Jugosławii. Słodko-gorzkie zakończenie, tylko dopełnia tą ciekawą opowieść.
Polecam wszystkim bo to jeden z ciekawszych filmów jakie wiedziałem, dość prawdziwy
rzekłbym..

Ocena 8/10

ocenił(a) film na 9
Jarek Bachanek

Chciałem napisać coś podobnego do Twojego trafnego komentarza. Ale żeby się nie powtarzać, tylko się pod nim podpisuję. Pozdrawiam serdecznie! :)

ocenił(a) film na 8
Jarek Bachanek

NO RZECZYWIŚCIE WPROWADZIŁ TROCHĘ ŻYCIA W LOS MIESZKAŃCÓW ZWŁASZCZA W LOS SWOJEJ ŻONY I SYNA WYRZUCAJĄC ICH W BRUTALNY I CHAMSKI SPOSÓB Z DOMU . NA SZCZĘŚCIE POD KONIEC FILMU JEGO POSTĘPOWANIE ZMIENIA SIĘ NA LEPSZE ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones