PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542342}

Cyrk motyli

The Butterfly Circus
7,8 53 181
ocen
7,8 10 1 53181
4,0 5
ocen krytyków
Cyrk motyli
powrót do forum filmu Cyrk motyli

Nie chodzi o łzy.

ocenił(a) film na 9

Nie wzruszył mnie ten film. Jego fenomen nie tkwi jak wielu mówi na "graniu na emocjach".

Dla mnie jest to zdrowe spojrzenie na kalectwo, wspaniała symbolika, wiele wartości i ogromna
motywacja. Wszystko to zmieszczone w 20 minutach spójnej historii. To jest sztuka!

Czy można zarzucić mu prostotę? Tak! Ale czy prostota to wada? W tym przypadku oczywiście że
nie! To jest opowiadanie. Wspaniałe opowiadanie dla osób w każdym wieku. Niesamowicie
uniwersalne. Bajka! Magiczna historia.

Każdy ma swoją historię, cierpienia, ale każdy też ma w sobie uśmiech i jakiś talent. Jednym
łatwiej jest to odkryć, innym trudniej, ale "im cięższa jest walka tym wspanialsze zwycięstwo".
Walka, przyjaźń, zwycięstwo, przekazywanie uśmiechu.

Dla mnie świetnie spędzone 20 min, polecam każdemu!

ocenił(a) film na 10
glodzio02

Podpisuję się pod opinią :)
dokładnie to samo chciałam napisać. Mogę dodać jedynie tyle, że film ten może być niezwykle ważnym narzędziem do prracy z dziećmi. Jestem ogromnie szczęśliwa, że mogłam się z nim zapoznać :)

ocenił(a) film na 9
colissa70

Ten film miał nam przekazać jakiś morał a nie być mistrzowską produkcją rodem z Hollywood. Moim zdaniem każdy człowiek powinien go obejrzeć, ja osobiście polecam z całego serca!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones