PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31210}

Człowiek, którego nie było

The Man Who Wasn't There
7,5 16 288
ocen
7,5 10 1 16288
7,6 13
ocen krytyków
Człowiek, którego nie było
powrót do forum filmu Człowiek, którego nie było

Do tych co obejrzeli

ocenił(a) film na 8

--==SPOILERY==-- Wytłumaczcie mi proszę, bo ja nie rozumiem... dlaczego pod koniec filmu, jeszcze przed egzekucją, kraty celi Ed'a były otwarte? Nie rozumiem tego... Nie powinno chyba tak być :)

ocenił(a) film na 10
Szczepan

powinno .

ocenił(a) film na 8
King_SX

dlaczego?

ocenił(a) film na 10
Szczepan

Żeby mógł wyjść z celi i zobaczyć UFO.

ocenił(a) film na 9
Sqrchybyk

A mi się wydawało że to był reflektor wiezienny który oświetlił osobę wychodzącą z więzienia, ale jako że Ed nie uciekał to go olali..?

ocenił(a) film na 8
Szczepan

tak ... internet jest pełen inteligentów twojego pokroju...powodzenia życze

ocenił(a) film na 8
Kaczu

Kaczu, słowa te są skierowane do mnie?

użytkownik usunięty
Szczepan

To był jego sen - zauważ, że więzienie jest puste, Ed spokojnie sobie wychodzi przez bramę, widzi ufo i wraca do środka a chwilę potem widzimy jak Ed leży na łóżku a strażnik go budzi, wyprowadza z celi itd.

ocenił(a) film na 9

Ed wychodzi z pustego wiezienia, może przeciez uciec, ale wraca do środka... jak sie nad tym zastanawiam to mysle ze to symbol stoicyzmu Eda, ktory nigdy nie skarzy sie na życie, tylko je akceptuje tak jak jest.

Swoją drogą film daje wiele do myślenia, a scena w której po wypadku Ed opowiada opowiada o włosach i na tle drzew nagle przelatuje czarny samochod Eda... ciarki mnie przechodzą. coś mnie w niej urzekło :)

ocenił(a) film na 9
mithoo

O tak - scena z lecącym samochodem jest wspaniała:)

ocenił(a) film na 9
Maskaradore_

każda scena w tym filmie jest wspaniała

mithoo

Proponuję troszeczkę mózgu używać, a nie silić się na oryginalną wypowiedź i teorię o domniemanym stoicyzmie bohatera. To był tylko sen, podświadomość Eda, która wykreowała taki obraz pod wpływem opowieści wdowy po Big Dave'ie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones