PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453255}

Człowiek, który pokochał Yngvego

Mannen som elsket Yngve
7,1 2 397
ocen
7,1 10 1 2397
Człowiek, który pokochał Yngvego
powrót do forum filmu Człowiek, który pokochał Yngvego

Bo jo cie kochom!

ocenił(a) film na 8

Kupili mnie ostatnimi scenami. Może to słodkie, może kiczowate, absolutnie niemęskie. Ale każdy ma w życiu momenty, w których z podobną nostalgią, spogląda w przeszłość (dalszą, bliższą) i spogląda na nią z mieszanką satysfakcji i niedowierzania: było tak pięknie, wszystko wydawało się możliwe...

Kilka rzeczy mogło irytować w tej układance, ale ogólnie na plus. No i muzyka. No i ten "wsiowy" klimat końca lat 80., których - na szczęście! - właśnie stawał się i naszym. Co prawda via targowisko lub ciotka z zagranicy, ale zawsze. Ciekawe czy drugi film z cyklu zepsuje pozytywny odbiór?

divino

uwaga! w marcu ukaże się książka "Człowiek, który pokochał Yngvego" Torego Renberga nakładem wydawnictwa Akcent po polsku! A następna w kolejności ukaże się Charlotte Isabel Hansen :)

użytkownik usunięty
divino

A mnie właśnie odrzucili... Racja, słodkie i kiczowate, ale dla mnie jeszcze miałkie i w ogóle na siłę... Chociaż reszta całkiem udana ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones