PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120026}

Człowiek prezydenta 2

The President's Man: A Line in the Sand
5,5 1 620
ocen
5,5 10 1 1620
Człowiek prezydenta 2
powrót do forum filmu Człowiek prezydenta 2

Typowe kino nie wymagające myślenia. Na filmie można się zrelaksować i patrzeć na nierealne wyczyny Cucka Norrisa i Judsona Millsa. Generalnie można obejrzeć.

użytkownik usunięty
Pitok

mylisz sie, to wcale nie jest kino nie wymagajace myslenia!
to jest kino wymagajace niemyslenia ;)

ocenił(a) film na 2

Świetne stwierdzenie!
Im więcej myślisz, tym zauważasz więcej błędów...

Aczkolwiek jak tu nie myśleć o przeskakiwaniu 2 metrowego płotu z drutem kolczastym, "rzucaniem" przeciwnikiem wszędzie, efektownych wybuchach robionych chyba na PlayStation i oczywiście czym? Tak! Tutaj też jest kopniak z półobrotu..., ale to nie wszystko! Bomba nie wybucha..., zostaje 1 sekunda..., a wcześniej zegar zatrzymał się na 0:43 <setne> i nie wiadomo dlaczego później zamieniły się one w sekundy, a jeszcze wcześniej pożar nie doprowadził do wybuchu w fabryce... i duuużo więcej, o czym można pisać...

Hmmm oglądało się ciekawie... dobrze takie coś zobaczyć między ambitniejszymi dziełami...
Sądzę, że zasługuje na to 1... albo może nawet 2... Hmmm... hmmm sam nie wiem....

Tybii

Oglądałem tylko początek ale mam podobne zdanie kiedy zobaczyłem tych niby arabów którzy są ubrani w jak amerykanie (chodzi tu o te koszule moro na początku- dokładnie jak amerykańskie) ich jedyna broń która nie pochodziła z USA to AK. najbardziej rozwalająca jest scena kiedy facet jedzie na motorze na wrogów którzy mają w niego wycelowany karabin i nic nie robią. Szkoda że nie można dwać tu minusowych punktów.

danone122

...podobnie oglądałem pierwsze 10 minut :P ... Judson Mills ucieka na motorze przed trzema jeepami z CKM-ami (odległość między nimi wynosiła jakieś 20 - 30 m, strzelali seriami jak to z CKM-u i nawet go nie drasnęło), a śmiertelnie poważny Chuck Norris opowiada amerykańskim studentom czym jest Dżihad oraz jacy to Amerykanie są tolerancyjni, a Arabowie nie.

ocenił(a) film na 10
Tybii

"zostaje 1 sekunda..., a wcześniej zegar zatrzymał się na 0:43 <setne> i nie wiadomo dlaczego później zamieniły się one w sekundy"

to od poczatku byly sekundy, a nie setne :)po prostu wczesniej zegar przyspieszyl i moglo sie tak wydawac, ze to setne byly :)

ocenił(a) film na 2
Pitok

Przecież ten film to podwójne arcydzieło. Reżyserem Eric Norris, a w roli głównej jego tatuś Chuck :)
Generalnie 2/10 i tak beznadziejnej realizacji od strony technicznej to w życiu nie widziałem. Lepiej by było jakby komórką to kręcili.

ocenił(a) film na 6
Pitok

a mi tam sie podobal

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones