PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107060}

Człowiek ringu

Cinderella Man
7,7 83 650
ocen
7,7 10 1 83650
7,0 13
ocen krytyków
Człowiek ringu
powrót do forum filmu Człowiek ringu

Są czasami takie filmy w których po około 10-15 minutach podchodzę do komputera, klikam przycisk STOP, wstaje z łóżka, idę do kuchni po napój, robię coś do jedzenia, zamykam drzwi, wracam do pokoju, wyłączam komórkę, gaszę światło i włączam film od początku. To był właśnie taki seans. Z wielką radością muszę stwierdzić, że właśnie przy okazji tego dzieła wystawiłem dzisiaj swoją dopiero siódmą Filmweboską "10-tkę". To była niesamowita opowieść, piękna, wzruszająca, ale jednocześnie twarda i surowa. Genialnie zrealizowane kino, bez zbędnych rzeczy, wszystko na swoim miejscu, idealna harmonia między poszczególnymi rzeczami, i te piękne lata 30', nic dodać nic ująć, do tego wspaniała rola Russela Crowe'a. Zagrał jak zawsze na swoim wysokim poziomie. Świetne kino, polecam każdemu.

Na koniec mam prośbę, jeśli zna ktoś różne filmy biograficzne to niech napiszę mi tytuły. Będę bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones