PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107060}

Człowiek ringu

Cinderella Man
7,7 83 662
oceny
7,7 10 1 83662
7,0 13
ocen krytyków
Człowiek ringu
powrót do forum filmu Człowiek ringu

bardzo zadko daje dyszki ale szkoda ze nie moge dac temu filmowi jedenastki. Dawno zaden film mnie tak nie ruszyl. Zaczalem ogladac na lezaco a skonczylem na stojaco, nerwowo obgryzajac pazury :) Rewelacyjna rola Crowa, nie wiem czy nie na miare Pieknego umysłu. Na pewno lepsza niz w American Gangster. Ale Giamatti nie ustepowal mu pola i tez zagral fenomenalnie. Zycze sobie i wszystkim maniakom duzego ekranu wiecej takich filmów...

ocenił(a) film na 9
nori25

Racja. Film genialny. Ostatnia scena walki i ten podłkład muzyczny to istny majstersztyk. Film powinien się znaleźć w top 100, myślę że jest trochę niedoceniany. Już sam nie wiem czy to zasługa Rona Howarda czy Crowa, wiem jedno że filmy tworzone przez obu są genialne, jak narazie :). Stawiam ten film obok "Pięknego umysłu", jednak uważam że tego filmu nie przebija.

ocenił(a) film na 9
Wojt4s

Ale jest jednak coś co mnie osobiście trochę kuje w oczy po 2 obejżeniu filmu. Chodzi tu o Renée Zellweger, według mnie naprawde nie wyszło jej to co chciała chyba pokazać ;] Nie nawidze jej szlochu, jej głosu który ledwo sie wydobywa z klatki piersiowej :P A słyszałem opinie że film jest patetyczny itd. itp., fakt JEST :) ale moim zdaniem w tym filmie akurat to pasuje. Dla mnie genialna rola przede wszystkim Paul Giamatti jako Joe, emocje wprost z niego tryskały i mnie przed ekranem zarażały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones