PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107060}

Człowiek ringu

Cinderella Man
7,7 83 648
ocen
7,7 10 1 83648
7,0 13
ocen krytyków
Człowiek ringu
powrót do forum filmu Człowiek ringu

Na kolejny film duetu Crowe-Howard czekam z niecierpliwością i mam nadzieję,że się nie zawiodę i zobaczę kawał dobrego kina podobnie jak w przypadku Pięknego umysłu.Szczególnie,że w roli głównej występuje Russell Crowe, aktor który rewelacyjnie potrafi wcieli się w graną przez siebie postać włącznie z ukazaniem zakamarków jej psychiki, co nie jet dane zbyt wielu aktorom.

ocenił(a) film na 8
ligos22

czekam z niecierpliwością, zwłaszcza, że i Gladiator i Piekny Umysł sa moje ulubione

tunia

taa, a kogo nie ;] dla mnie crowe jest mistrzem w swoim fachu. idealnym przykladem jest gladiator, piekny umysl. nawet dowod zycia nie byl wcale taki zly.
powyzej tego tematu jest wypowiedz, ze to bedzie rock'y 6. nie sadze, juz teraz takich filmow sie nie robi. dobry przyklad 'a milion dollar baby' [przereklamowany, ale pominmy to], ja sadze, ze crowe zagra cos oryginalnego. tak jak zagral jak nikt inny wczesniej schizofremika.

ocenił(a) film na 8
jet

Jak nikt inny to dobre określenie. Nie mogę się doczekać zwłaszcza dlatego, że reżyserem będzie Howard. A oni dwaj w duecie...to może być coś. Niecierpliwie się też ze względu na samego Crowe'a. Ostatnio mało grywał i zdążyłam sie juz stęsknić. Czekam!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones