PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107060}

Człowiek ringu

Cinderella Man
7,7 83 642
oceny
7,7 10 1 83642
7,0 13
ocen krytyków
Człowiek ringu
powrót do forum filmu Człowiek ringu

Za rolę w tym filmie otrzyma drugiego oskara a sam film okaże się najlepszym filmem roku.

La_Pier

ja też mam właśnie takie dziwne przeczucie...ale jeszcze wieksze co do tego, ze oscara moze dostac Giamatti za role drugoplanowa- i tu glownie przez to, ze pomineli go w tym roku jesli chodzi o role w bezdrozach ...z drugiej jednak strony nie wiem czy czasem nie bedzie ten film wielka przegrana na oscarach, a tutaj znowu z tego wzgledu, ze w tym roku wygral film(Za Wszelka Cene), ktory jest o podobnej tematyce(czyli boks) i watpie, zeby akademia dwa lata z rzedu przyznawala oscary takim filmom...ale kto wie- poczekamy zobaczymy :]

użytkownik usunięty
error

A i się wydaje, ze ten film nie będzie miał nawet ani jednej nominacji...Dlaczego? Otóż jego premiera ma miejsce w czerwcu!! Gdby film miał premire choćby w listopadzie miał by wielenominacji! Nie wiem zobaczymy, ale mam nadzieje, ze moje przeczucia się nie sprawdza, a Russell dostanie swojego drugiego Oscara (a ja mam jeszcze takie maleńkie przeczucie co do Renee Zellweger...co wy na to??)

Utarł się taki stereotyp, że oskarowi faworyci zawsze wchodzą do kin pod koniec roku. Ok. niech tak będzie ale np. Gladiator miał swoją premierę w maju i co? Otrzymał oskara w kategorii najlepszy film. Tak więc nie ma aż tak dużego znaczenia kiedy film ma swoją premierą bo gdy jest bardzo dobry to zawsze będzie mógł liczyć na oskara. A czy Zellweger dostanie oskara? Nie wiem ale podobno Craig Bierko świetnie zagrał. Error, dobrze kombinujesz. Cinderella Man to zapewne film inny od Million Dollar Baby ale jest on także o boksie. Może Ron Howard powinien nakręcić ten film dopiero za kilka lat? Narazie na imdb film ma bardzo dobrą ocenę 8.4 na 10. A więc jak na razie jest pierwszym oskarowym faworytem tego roku.

ocenił(a) film na 8
La_Pier

Owszem, Russell Crowe + Ron Howard = Oscary, ale nie wzieliście pod uwage jednego problemu. Biedny Russell może tego przypuszczanego oscara nigdy nie odebrac, bo być może następne 7 lat spędzi w więzieniu. Myslę, że wszyscy jego fani juz wiedzą co się stało. Tym niewtajemniczonym radze poczytac newsy...Tak więc ten oscar może być bardzo utrudniony. I mam wrażenie, że wraz z tym tragicznym incydentem, jaki miał miejsce Russell może na jakis czas popaść w niełaskę...)-:

ocenił(a) film na 7
tunia

Już zaraz do więzienia - przeciez to nic takiego co onz robił, no chyba, ze w ciągu ostatnich dni zdarzyło sie coś jeszcze, ale wątpie.

Co za różnica, ze film ukazał się w połowie roku? Oscary najczęściej dostaja filmy z koncówki roku, bo własnie wtedy wychodzi najwięcej dorbych obrazow, a powodem tego są świeta czy możliwosc dobrej sprzedaży obrazu dzięki wspomnianym Oscarom.

marczykowski

Wogóle Ron Howard coś teraz sie chyba jeszcze popularniejszy. Zapowiadający się na Oscary "Cindarella Man" a potem "Kod Leonarda Da Vinci"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones