PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107060}

Człowiek ringu

Cinderella Man
7,7 83 662
oceny
7,7 10 1 83662
7,0 13
ocen krytyków
Człowiek ringu
powrót do forum filmu Człowiek ringu

Pytanie

ocenił(a) film na 6

Słuchajcie , skoro Russel Crowe tak super się boksuje to czemu nie chciał zostać zawodowym bokserem? Przecież to co on w tym filmie odwalał przechodzi ludzkie pojęcie. Ma pier***ięcie i wytrzymałość chłop.

ocenił(a) film na 8
John_black

Dla tego samego powodu, dla którego bokserem nie został Stallone, Statham piłkarzem a JCVD kickbokserem. Kasa, misiu, kasa. Poza tym aktorstwo to o wiele bezpieczniejsza profesja a sława większa.

ocenił(a) film na 9
John_black

równie dobrze mógłbyś spytać dlaczego nie został gladiatorem albo wybitnym matematykiem. Niestety został tylko rewelacyjnym aktorem:)

ocenił(a) film na 6
chrust

Co za głupek.... To z gladiatorem to było udawane ,a matematyka można grać. Ale kurde jak by tak zajebiście się w ringu ruszał cieciu?

ocenił(a) film na 9
John_black

nie no racje masz. Teraz sobie wyobraź jak musiałby Puszek Okruszek ze Shreka wymiatać na ringu...to tylko film człowieczku. W rzeczywistości z Najmanem by sobie nie poradził. W tv można wszystko przedstawić w takim świetle w jakim się chce. To działa mniej więcej jak internet, gdzie możesz sobie kogo chcesz nazywać cieciem a w rzeczywistości pewnie już byś osikany stał

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
John_black

widze wlasnie jak sie znasz:). Gdyby Russell Crowe widział jak się starasz to pewnie chciałby abys stanal w jego narozniku

ocenił(a) film na 6
chrust

No , jakby ci ten Russel ciosa zasadził to byś leżał.

ocenił(a) film na 6
John_black

No i cieć się już nie odzywa. Może to i lepiej dla naszego narodu. Może to i dobrze. Był taki mondry ,ale argumenty się skończyły.

ocenił(a) film na 8
John_black

no tak,a argumentacja była godna przedszkolaka...

ocenił(a) film na 9
John_black

stary...o czym my mamy rozmawiać? Z Russella Crowe chcesz robić boksera? Nie bądź śmieszny, aktor to aktor a pięściarz to pięściarz. To są dwie różne bajki. Argument na temat tego, że w filmie można przedstawić wszystko we własnym świetle jest słaby? piszesz "To z gladiatorem to było udawane ,a matematyka można grać" a krytykujesz moje argumenty? Jasne, aktor musi się do roli przygotować, poprawić kondycję, wyrzeźbić ciało itd. Boks to jeszcze psychika. Przykładem na to jest A. Gołota, który często był przygotowany fizycznie ale wymiękał psychicznie. Skoro jesteś znawcą boksu to powinieneś to wiedzieć. Do tego twierdzisz, że jestem głupszy od Ciebie a paradoksalnie w słowie "mądry" popełniasz błąd ortograficzny. Jak widzisz sam pod sobą kopiesz dołki. Jeśli chcesz dalej rozmawiać to zwołaj kolegów, otwórz sobie napój energetyzujący i może wtedy coś sensownego wyjdzie.
@zizia69 skoro moje argumenty są godne przedszkolaka to porównajmy je z Twoimi, może mnie przekonasz. Bo chyba masz jakieś prawda?

ocenił(a) film na 8
chrust

W całej tej dyskusji oczywiście Ty masz rację, ale argumenty typu-stałbyś osikany czy cieć wymięka są dziecinne. We wczesniejszym komentarzu piłam do argumentacji johana, uważając, że słusznie nie odpowiadałeś na takie zaczepki, w sumie to źle się wyraziłam-mój błąd.

ocenił(a) film na 6
zizia69

hahaha i jeszcze się kłócą miendzy sobą... Godne pożałowania , godne pożałowania! Ty weź mnie koleś posłuchaj. Nie mówię ,że on jest super bokserem ,ale ,że mógłby nim być! A to różnica. Te jego ruchy w tym filmie świadczom o tym ,że szybko łapie. Jakbyś Ty znał się na boksie to byś wiedział ,że Andrzej Gołota , mógł zostać mistrzem ale jego promotor na to nie pozwolił bo to nie byłoby w jego interesie. Wielki znawca boksu...

ocenił(a) film na 6
John_black

A co do moich błędów to mam prawo! Mam dyslekcje. I tak staram się popełniać ich mało. I to nie jest powód do tego abyś negował mojom inteligencję!

ocenił(a) film na 8
John_black

No właśnie sam ja podważyłeś, prawy przycisk myszy i komputer za Ciebie błędy poprawi. A i ja się z nikim absolutnie nie kłócę.

ocenił(a) film na 6
zizia69

Nic ci do mojej myszki ,ani do moich błędów. Nie znam się na komputerach. Ale korzystam ze słownika dlatego tych błędów jest tak mało. Nie kłócisz? Ja może mam dyslekcje ,ale Ty za to masz rozdwojenie jaźni.
''no tak,a argumentacja była godna przedszkolaka...''
To twój brat syjamski czy jak? Posunę się dalej , twój tekst jest naprawdę żałosny i ma się nijak do rzeczywistości. Jestem w drugiej gimnazjum ,więc do przedszkola to mi troszkę brakuje.
Gardzę takimi jak ty ( celowo napisałem z małej literki).

ocenił(a) film na 8
John_black

No tak gimnazjum, czemu mnie to nie dziwi?
Człowieku przeczytałam ten wątek, bo wydał mi się śmieszny na początku, niestety dalsza dyskusja sięgnęła dna, tak jak Ty (celowo piszę tak, bo w przeciwieństwie do Ciebie szanuję innych) w tej chwili, idą Święta, wszystkiego najlepszego pa, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
zizia69

No komuś się skończyły argumenty i już idzie. Niech zgadnę. Masz się za przemądrzałego fiutka i na pewno w tym roku spędzisz sylwestra przed telewizorem, czemu mnie to nie dziwi?

ocenił(a) film na 8
John_black

Jenyyy, nic nie zrozumiełeś. Ja tylko skrytykowałam dziecinną argumentację i tyle, tema boksu jest mi obcy, ale aktor to aktor i pewnie jego predyspozycje były powodem obsadzenia go w tej roli. A na marginesie to jeśli więcej osób wypowiada się w jakimś temacie to nie świadczy to o rozdwojeniu jaźni.
jestem kobietą, a moje plany Sylwestrowe mają się świetnie :)

ocenił(a) film na 6
zizia69

Sylwester z jedynką zapewne :) Patrząc na liczbę obok twojego nicku mogłabyś być moją babcią, więc co Ty możesz w sylwestra robić. Zostało ci radio,różaniec,kościół i trumna.

ocenił(a) film na 8
John_black

To mnie ubawiłeś :) jeďli kiedykolwiek przestaniesz być prawiczkiem to dowiesz sie co oznacza 69 :) ale swoim poziomem siegasz dna, serio.

ocenił(a) film na 6
zizia69

Dobra ,dobra. Osobom w twoim wieku już nie wypada. Prosta jesteś , nigdy nie powiedziałem ,że poziomem sięgnęłaś dna, serio.

ocenił(a) film na 8
John_black

Kończę tą dyskusję, bo widzę, że nic do Ciebie nie dociera, może nie rozumiesz, może nie chcesz zrozumieć. Wesołych Świąt!

ocenił(a) film na 6
zizia69

Dobra już wiem o co chodzi z tym 69. Swoje perwersje to proszę gdzie indziej pokazywać.

John_black

Wypierdzielaj do książek bachorze głupi,kurde,nie wiem czy inteligencja czy rozwój umysłowy stoi na ZERZE u ciebie...
Tak,robisz błędy bo jesteś dysklektykiem? Wyjaśnij mi to,za moich czasów(20-30 lat temu) NIKT dosłownie NIKT dyslekcji nie miał,bo pas pomagał;) A teraz?Z tego co widzę,co drugi gimnazjalista ma dyslekcje.
Nie ma czegoś takiego jak dyslekcja dla mnie...wg mnie jest LENIWOŚĆ...dzieciak,won do książek,i nie zakładaj takich żenujących tematów...Saddam_filmweb odpowiedział ci na twoje pytanie,koniec kropka,żegnaj.

ocenił(a) film na 6
logos1996_1996

Ja sobie wypraszam wyzywanie od bachorów. Mam 15 lat, a Ty jesteś 96 więc się lecz psychopato , Ty zbereźniku jeden.

John_black

A może to konto SYNA mojego osiołku?Dla mnie jesteś typowym bachem,ile ty masz lat? 15 ? No fajnie,chwalisz się,czy piszesz to po to,aby...jak to nazwać...pokazać swoją mediane wieku do inteligencji?;)

ocenił(a) film na 6
logos1996_1996

Tak ,tak. Syna. Najlepsza wymówka. Proponowałbym załorzyć swoje!

John_black

Świetnie,dzięki ci za propozycje chłopcze,jakoś nie czuję takiej...''chęci,potrzeby'' żeby zakładać tutaj konto;-)

ocenił(a) film na 6
logos1996_1996

To nie wchodź tutaj i nie zatruwaj życia innym swoim bezwartościowymi postami! Jesteś typowym trollem.

John_black

Właśnie czytając ten temat to ty wszystkim zatruwasz życie swoją popieprzoną gadką,jako żeby Russel Crowe miałby być bokserem.
Ty jakimś bezmózgiem jesteś chyba?Popatrz na film ''Ali'' z Willem Smithem,i popatrz na jego umiejętności...i co,też miałby zostać bokserem?Jedna scena jest kręcona kilka razy,a na ringu najprawdopodobniej nie pokonałby chociażby jakiegoś A.Szpilki; ) Odpowiedź dostałeś w 1 poście,a ty rzucasz się na innych próbójąc udowodnić swoją rację;)

ocenił(a) film na 8
logos1996_1996

Przez takich jak ten amator słownika u góry, cały mój rocznik jest postrzegany jak jakaś banda niedorozwiniętych umysłowo osób. Dlaczego zawsze najwięcej mówią ci co mają najmniej do powiedzenia?

użytkownik usunięty
John_black

A dlaczego de Niro nie został bokserem? Na tym polega aktorstwo, na byciu wiarygodnym. Do tego dobre ujęcia i wychodzi dobry film. Aktorzy to nie sportowcy,

ocenił(a) film na 6

Leżę ze śmiechu na podłodze!

ocenił(a) film na 8
John_black

Nie wstawaj już do klawiatury...

ocenił(a) film na 9
John_black

he he he

ocenił(a) film na 6
kfleszer

ODŚWIERZAM!
Otóż mój wujek - trener boksu powiedział ,że jak był młody to znał Ruska (Tak na niego mówili w gimnazjum w Londynie) i ,że chłopak miał niesamowity talent do tego. Niestety wybrał dupeczki i został aktorem.

John_black

Wzruszyła mnie twoja historia. Mam nadzieje, że teraz wszyscy którzy się z Tobą tak bezczelnie nie zgadzali będą Cię prosić o litość i błagać o wybaczenie.

John_black

Poczytaj lepiej o człowieku, którego zdolności bokserskie wprawiły Cię w taki zachwyt, dowiesz się dlaczego nigdy nie interesował się sportem i nie będziesz wypisywał bzdur o gimnazjum w Londynie. Tak jak Ci kolega powyżej napisał, weź się lepiej za książki, to i intelektualnie się podbudujesz i dysleksja Ci minie, bo od takiego trollowania, wiedzy Ci nie przybędzie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones