PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748302}

Człowiek-scyzoryk

Swiss Army Man
6,8 38 873
oceny
6,8 10 1 38873
6,8 25
ocen krytyków
Człowiek scyzoryk
powrót do forum filmu Człowiek-scyzoryk

Oczywiście, że porusza życiowe tematy. Jest o akceptowaniu siebie/życia itd...bla bla bla, tak jak piszą inni. Ale dla mnie obejrzenie go w całości było na prawdę wyzwaniem. Film mnie poruszył wyłącznie swoim poziomem absurdu... Kompletnie nie porwała mnie ta historia. No ale cóż, nawet w durnym filmie może ktoś znalezc jakieś wartości i dobre kino. Dla mnie to po prostu porażka.

ocenił(a) film na 3
decarlo

Ludzka wyobraznia nie ma granic, w tym filmie mogło znalezc sie wszystko... a znalazl sie niedzwiedz i czlowiek motorowka. slabo to wszystko przedstawione. Absurd byl bardziej komediowy niz filozoficzny i to mnie odrzucilo.

ocenił(a) film na 3
thccc

Super, że nie tylko ja nie zachwyciłam się tym filmem

IzabellaWozniak_5

Mnie odrzuciła sam pomysł,nie oglądałam i nie obejrzę ale też nie ocenię...pomyślałam tylko - kiedy skończy się dno w którym w tych czasach tkwi człowiek i czy musi oglądać takie filmy żeby zdać sobie sprawę co jest ważne...dramat.To już lepszy Wilson - piłka w "Cast Away - Poza światem"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones