PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748302}

Człowiek-scyzoryk

Swiss Army Man
6,8 38 873
oceny
6,8 10 1 38873
6,8 25
ocen krytyków
Człowiek scyzoryk
powrót do forum filmu Człowiek-scyzoryk

Wrażenia na gorąco. Po 20 minutach chciałem wyłączyć. Po 60 byłem przekonany , że to najgłupszy film jaki ostatnio widziałem. Obejrzałem do końca. Film poryty, bardzo poryty ... ale .... właśnie "ale" .... Myślę, że długo pozostanie mi w pamięci. Pierdzenie - właściwie dlaczego nie. Dlaczego to nienormalne pokazywać w kinie pierdzenie. Kiedyś nie pokazywano toalet ... przecież to ludzkie. Lecz mylą się ci , którzy myślą, że to temat przewodni filmu.
Mnie powaliło uczucie samotności, wyobcowania. Lęku przed ośmieszeniem się. Wolimy być samotni niż odkryć się przed innymi. Ojciec ustawiający sobie automatyczne wysyłanie do syna życzeń urodzinowych, syn który robi to samo. Łatwiej zaprzyjaźnić się z trupem niż z żywą osobą? Łatwej udawać życie niż je przeżywać? I myśl , że przed śmiercią nie przelecą nam przed oczami obrazy z życia bo żeśmy go nie mieli?
Film poryty .... ale paradoksalnie bardzo mądry i głęboki.

ocenił(a) film na 9
MarcinCh74

Jak widać, społeczność filmwebu widzi w tym filmie tylko pierdzące zwłoki. NA imdb przy 23 tys głosów ocena 7,3 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones