PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1126}
7,5 29 276
ocen
7,5 10 1 29276
7,1 15
ocen krytyków
Człowiek z żelaza
powrót do forum filmu Człowiek z żelaza

Birkut

użytkownik usunięty

Drogi Jerzy skoro sam to wszystko przeszles to dlaxczego tak reagujesz na ten film skoro to szczera prawda ba jeden z najgorszych okresiow w naszych dziejach czyzbys nalezal do SB ????
Film byl swietny duzo lepszy niz czlowiek z marmuru podziweiam ludzi ktorzy mieli na tyle odwagi by sprtzeciwic sie tamtej wladzy i ja obalic moze doluje cie wajda bo sam ogladajac ten film przypz sobie swoja biernosc do strajkow i walki o wolnosc ....

ocenił(a) film na 9

re.: do Tane
Nie w tym rzecz. Film ten pokazuje fakty. Fakty w tych czasach były obrzydliwe i do tego mam taki sam stosunek jak Ty. Ale poatrz na to z innej strony. Mnie dołuje to że na plecach tak wspaniałych ludzi wspięli się do władzy gnoje. Porównaj swój status z poziomem życa "styropianowców". Zobacz jak się ma dzisiaj prosty, uczciwy człowiek do elit które powstały na bazie Solidarności. Dla lepszego zobrazowania tematu, powiem Ci że byłem całym sercem za tym co sie wtedy dzialo i nie byłem biernym obserwatorem jak Ty sądzisz.I to nie temat, ani nie film mnie wkurza. Wkurza mnie człowiek który ten film zrobił. Jest on właśnie jednym z tych którzy na walce robotnika , na transformacji ustrojowej zbijają interes. Prześledź twórczość Wajdy równolegle do okresów w jakich powstawały jego filmy. Przekonasz się. Zawsze był blisko koryta.
Pozdrawiam Cię serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones