PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1126}
7,5 29 273
oceny
7,5 10 1 29273
7,1 15
ocen krytyków
Człowiek z żelaza
powrót do forum filmu Człowiek z żelaza

Kiepski! Jak zawsze oglądam ten film mam niesamowity polew!
Może dlatego że mam tylko 25 lat. Zdecydowanie lepszy jest Czlowiek z marmuru!!!
Ps. Wałęsa jako aktor to dobre hehehe

CZARNY_20

A ja majac dopiero 18 i powiem Ci ze ogladasz i nie wiesz co... Wiec nie dziw sie ze nie mozesz zrozumieć przesłania. czytajac ze masz polew wydaje mi sie ze nie skonczyłęs podstawówki i nie dlatego ze nie chiałes ale ze juz był za wysoki poziom.
PS. Wałesa grał chyba w 10 filmach

ocenił(a) film na 10
CZARNY_20

Ja swoja 18 skończe dopiero 17 lipca.
Po mimo to widząc na murze stoczni orła z koroną, i jak Tomczyk wbija krzyż w miejsce w którym zginoł jego ojciec łza w oku mi sie kręci.
Jeżeli Ciebie to śmieszy i masz 25 lat to nic innego mi nie pozostaje jak Tobie współczuć z powodu głupoty.

ocenił(a) film na 7
dhgrzybu

Pewnie jestem głupek i to totalny, ponieważ nie podniecam się czy wzruszam na jakieś krzyże, orły w koronach lub bez. Ginęli ludzie za to, że mieli czelność wyjść na ulice i domagać się swoich podstawowych praw (chlip!). Tylko ludzie ginęli i będą ginąć czy to w komuszej polsce czy w pseudowyzwolonym Iraku, gdzieś w Afryce za kilka kropel wody, kawałek chleba.
Cholera! Jaki ja jestem ograniczony! Przynoszę wstyd wszystkim Polakom!
Ciekawe co by teraz zrobił przysłowiowy robol z fabryki, kopalni, PGR. Pewnie zastanowił by się dwa razy nad wyciągnięciem ręki w geście V, wiedząc o zamykanych jego zakładach pracy, wylaniu na zbity pysk i słuchaniu w mediach pieprzenia, że to robi się wyłącznie dla jego dobra i powinien być dumny za to, że z roboty wypieprzył go kapitalista a nie komunista. Jest do cholery wolny może robić co chce, nawet zdechnąć jak pies.
Jestem naprawdę głupek, nie mogę zkumać tych postulatów, przecież one przedewszystkim mówią o zajebistych zabezpieczeniach socjalnych i o prawach do posiadania innego zdania niż partia. Co z tego zostało, chyba wielkie g..., ale ograniczony człowiek jak ja tego nie skuma.
Za komuny było tak, podwyżka cen żywności o kilkadziesiąt groszy powodowała zamieszki. Teraz mamy kapitalizm, ceny ropy wzrastają parę razy w roku, zamiast wychodzić na ulicę i demonstrować swoje niezadowolenie zapewne zamienię samochód na rower!!!

Ps. Słuchajcie małolaty z ograniczeńcami się nie dyskutuje po prostu się ich olewa. Zapamiętajcie to moją skromną uwagę!


CZARNY_20

wiesz co, jesteś ograniczony, ale nie dlatego, że kpisz z tego filmu, ale dlatego że kpisz ze swojej historii a w dodatku jesteś niedouczony, skoro twierdzisz że co dały te postulaty, otóż dały ci możliwość życia w wolnym kraju, gdzie możesz wypisywać brednie w necie. btw. co oznacza słowo "robol"? gdyby nie ten robol gnoju to byś nie miał wody światła prądu a moze i nie miałbyś gdzie mieszkać. trochę szacunku dla ludzi. btw. az mi sie nie chce wierzyc ze masz 25 lat, po wypowiedzi wydaje mi sie ze góra 15.

ocenił(a) film na 10
CZARNY_20

Prawda zawsze w oczy kole. Przynajmniej przyznałes się do swojego ograniczenia.

Ps. Widać że nie dostałes Ty sam albo ktoś z Twoich bliskich z pały od ZOMO-wca ani nie cierpiałes z powodu przesladowań. Przynajmniej bys wiedział o co walczyli w tamtym czasie robotnicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones