PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35485}

Człowiek z Księżyca

The Man in the Moon
7,0 2 685
ocen
7,0 10 1 2685
Człowiek z Księżyca
powrót do forum filmu Człowiek z Księżyca

Świetny filmik

ocenił(a) film na 10

Jets to jeden z moich ulubionych filmów !!!!! Poprostu idealnie pasje tu hasło - STARY ALE JARY !!!!!! heheh . Filmik o miłości, rywalizacji, tragedii i jeszcze raz miłości. Mogłabym go porównać do szkoły uczuć. Oglądałam go już po polsku (pare razy) ale też po niemiecku, czesku, rosyjsku- mimo że nie znam tych języków. Znam już go na pamięć. Ja mogłabym go oglądać niemal codziennie :-). Jeżeli ktoś nie wie czy go oglądać to ja zdecydowanie mogę go polecić !!! Szczególnie dla dziewczyn

kiniadg

Witam serdecznie! Słyszałem że to jest bardzo dobry i cudowny film ale nigdy nie mialem okazji go obejżeć....Po wielu dniach oczekiwania nareszcie stałem się jego posiadaczem ale tu pojawia sie mój problem gdyż nigdzie nie moge naleść napisów do niego. Szukałem już wszędzie......i nic :( Jeżeli posiadasz napisy do tego filmu to proszę Cie wyślij mi je. Ja już straciłem wszelką nadzieję, ze ktoś wogóle ma te napisy.

ocenił(a) film na 10
Flaming_june

Bardzo mi przykro... ale ja oglądałam go tylko w telewizji :-( Poszukam napisów... jak znajdę to z przyjemnością ci prześle :-)

ocenił(a) film na 10
Flaming_june

hej.jesli mozesz to skontaktuj sie ze mna bo strasznie mi zalezy zeby miec ten film nawet jesli nie jest po polsku!moj mail to Madzivvv@interia.pl czekam na kontakt!!

ocenił(a) film na 10
Madzivvv

niestety oglądałam go tylko w telewizji... nie mam go na kompie ani kasecie ... :-(

Madzivvv

Witaj, Ja mam ten film. Jeszcze go nie wykasowałem z dysku. Jedyny problem jest z napisami bo tych nigdzie nie moge znaleźć.

Flaming_june

Czy ja też mogłabym prosić o kontakt w związku z tym filmem.. ?? Poszukuję jakichś pięknych romansów.. i kilka osób poleciło mi właśnie ten film.. Mój adres to ukulele20@onet.eu - oczywiście pokryję wszystkie koszty przesyłki.. Bardzo proszę o pomoc
A co do napisów - jak tylko są angielskie.. to zawsze można przetłumaczyć..

kiniadg

No ja kiedyś ściągnęłam ten film, trzymałam go dłuuugo, ale nie mogłam ściągnąć napisów i w końcu straciłam jakąkolwiek nadzieję i wykasowałam go.
Wtedy nie znałam jeszcze tak dobrze angielskiego, żebym mogła oglądać go w orginalnej wersji. Teraz żałuję, że go skasowałam. Ściągam go jeszcze raz ;)
I jak znajdę napisy, to dam znać :):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones