PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755466}
5,9 11 268
ocen
5,9 10 1 11268
5,9 21
ocen krytyków
Człowiek z magicznym pudełkiem
powrót do forum filmu Człowiek z magicznym pudełkiem

Pytanie o fabułę

ocenił(a) film na 7

Wybaczcie ale czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć w jakim celu Goria przekroczyła rzekę aby dostać się do pana handlarza? Troszeczkę nie zrozumiałem tego momentu w filmie.

I druga sprawa. W pewnym momencie Adam poszedł do kafejki internetowej po coś, konkretnie nie wiadomo po co. Na jakiej podstawie uznali go za zbiega? Potrafili określić, że ktoś przybył z przeszłości? Niestety nie zrozumiałem także i tego wątku.

Film w niektórych momentach był bardzo zawiły jednak wciąż trzymał w napięciu. Szkoda tylko trochę zakończenia, ich los mógł potoczyć się lepiej :/

ocenił(a) film na 5
Rickan

Może w tej kafejce szukał info, jak się naprawia radia? A to był chyba jakiś sprzęt zakazany w tych czasach, jak później była u niego Goria, to coś takiego mówiła chyba. Przysnęłam troszkę w trakcie filmu, więc mogło mi coś umknąć, ale to jedyne co mi przychodzi do głowy. Zwłaszcza, że wcześniej chciał namówić tego gościa z pracy, żeby do niego przyszedł i naprawił mu radio, a ten w końcu odmówił i powiedział mu o tej kafejce internetowej. Ja tak w ogóle nie czaję, jak oni mogli być cieleśnie jednocześnie w dwóch czasach. To z jednej osoby przy przenoszeniu w czasie robiły się dwa ciała? Jedno zostawało, a drugie się tworzyło/przenosiło do innego czasu? A umysł nadal tylko jeden...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones