PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755466}
5,9 11 268
ocen
5,9 10 1 11268
5,9 21
ocen krytyków
Człowiek z magicznym pudełkiem
powrót do forum filmu Człowiek z magicznym pudełkiem

Ogólnie pozytywnie się zaskoczyłem, że o to powstaje polski film sci-fi. I to tyle z pozytywnego zaskoczenia. Najbardziej uderzyła we mnie żywcem zerżnięta scena z Fight Club i sam plakat przypominający ten z filmu "Gwiazd naszych wina". Szczerze, to sądzę, że film dostanie coś między 5 a 6 po premierze.

ocenił(a) film na 8
Mark_Furball

Plakat i jedna scena filmu nie czynią. Jest dobrze!

ocenił(a) film na 8
Mark_Furball

A ja myślę, że będzie lepsza ocena, w Gdyni się podobało, recenzje więcej niż dobre.

Mark_Furball

Oh te polskie plakaty, ładne (jak ten) źle, nieładne niedobrze. I co do sceny - jest z FC tylko jedna, a niektórzy piszą jakby ich było ze sto. Włączcie logikę pls ;)

ocenił(a) film na 5
Alissses

Grafika na plakacie może i ładna (te spojrzenia!), ale tak ją zapaćkali hasłami, nagrodami i nazwiskami, że aż człowieka odrzuca od plakatu. Słowo "umiar" dystrybutorom wciąż pozostaje obce. :/

Khaosth

Dobry film to nagradzają ;) Jestem przyzwyczajona do tych festiwalowych wpisów na plakatach. Jak dla mnie grafik nie płakał jak projektował :)

ocenił(a) film na 10
Mark_Furball

"Zerżnięta"?? Serio? xD Czy Wy nie wiecie co to jest aluzja filmowa??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones