PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305388}

Człowiek ze stali

Man of Steel
6,4 134 789
ocen
6,4 10 1 134789
5,0 28
ocen krytyków
Człowiek ze stali
powrót do forum filmu Człowiek ze stali

Obejrzany na blu-ray'u. Świetne efekty, muzyka coś wspaniałego (choć większość krytykuje ze mocne tony i bębny) ja jakoś nie wyobrażam sobie innej muzyki pod ten film. Superman wreszcie wygląda jak superman, a nie tą parodię którą dane mi było oglądać podczas seansu Superman: Powrót. Scenariusz mógłby być lepszy, ale mimo tego całość wypada świetnie. Cavill jaki człowiek ze stali wypada dobrze, choć nie rewelacyjnie. Mam nadzieje że poprawi swoją grę w drugiej części.

Weos

W drugiej części to i tak każdy będzie zawieszał oko na Afflecku, Cavill pójdzie na boczny plan :D

jacob_filmweb

nie, tylko nie na Afflecku...

jacob_filmweb

Niby czemu? :P

Purslane

Bo Supka już widzieliśmy, a biorąc pod uwagę fakt że mamy nowego Batmana każdy bardziej będzie się jarał Affleckiem.

jacob_filmweb

A jak ktoś nie przepada za Affleckiem i uważa, że Bale'a jako Batmana nie da się zastąpić?

Purslane

Jeżeli ktoś widział już wszystkie zwiastuny, a zwłaszcza ten finalny w którym Affleck jako Batman rozwala wszystkich kolesi zajebistą sekwencją walk niczym z gier Arkham, i porównał sobie wygląd Batmana Snydera i Nolana, i jeżeli ta osoba nadal uważa że Bale jako chudziutki Batman w stroju z ochraniaczy jest najlepszy, to ja nie mam pytań. Współczuję gustu.

jacob_filmweb

Ja współczuję Tobie, jeśli nie potrafisz zaakceptować czyjegoś gustu ;) Pozdrawiam.

Purslane

Nie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
jacob_filmweb

Bvs nie ma szans być lepszym filmem niż Mroczny rycerz.
Co do lepszego Batmana to zobaczymy.
Gra aktorska lepsza Bale, bo jest lepszym aktorem,
a Affleck słynie z drewnianej gry, a dużo lepiej reżyseruje filmy.
Z opinii słychać, że jednak dobrze wypadł w tej roli i może walczyć o miano najlepszego batmana.
Co do wyglądu.
Affleck też jest wychudzoną ptaszyną przy 192 cm. Nie przypomina kogoś przypakowanego.
Bale zawsze przybierał na wadze 85kg do roli Batmana więc nie mów, że jest chudziną. W Mechaniku ważył ok 55kg i tam był chudziną, a do Operacji Świt 2006 i Fighter 2010 znów się odchudzał.
Zresztą niebywale się poświęcał.
2004 Mechanik - odchudzanie
2005 batman początek - przybieranie
2006 Operacja świt - odchudzanie
2008 Mroczny rycerz - przybieranie
2010 The Fighter - odchudzanie
2012 Mroczny rycerz powstaje - przybieranie
Wątpię, że takie skoki są zdrowe :)

ocenił(a) film na 8
Weos

Też tak uważam. Chociaż kiedyś oceniłem go (po obejrzeniu na full HD) na 7, ale jak zobaczyłem tę produkcję na porządnym TV w UltraHD z HDR i TrueHD to muszę zmienić zdanie. Efekty powalające, a przecież w takich filmach akcji o to przede wszystkim chodzi. Spokojnie zasługuje na 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones