PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305388}

Człowiek ze stali

Man of Steel
6,4 134 849
ocen
6,4 10 1 134849
5,0 28
ocen krytyków
Człowiek ze stali
powrót do forum filmu Człowiek ze stali

Proponuję tutaj umieszczać newsy o produkcji, tak żebyśmy nie musieli szukać, każdy jak coś usłyszy o czymś, czego nie ma w temacie, wpisuje, Proszę bez offtopu i osobistych wycieczek.
1."Po tygodniach spekulacji i domysłów, teraz już wiemy oficjalnie, że za reżyserie nowego filmu kinowego o Supermanie będzie odpowiedzialny Zack Snyder.
Zack fanom komiksów jest znany przedewszystkim z reżyserowania takich filmów jak 300 Spartan, czy Strażnicy.
David Goyer kończy właśnie pisać scenariusz, więc spodziewajmy się teraz częstszych wieści na temat The Man of Steel."

2. " Jak mogliśmy się spodziewać, zaczęły pojawiać się pierwsze plotki o nowym filmie z roboczym tytułem The Man of Steel.
Po tym jak wybrano już reżysera przyszedł czas na domysły rozsianie po całej sieci:

- Według kilku źródeł głównym przeciwnikiem Supermana będzie Generał Zod.

- Inne serwisy raportują, że historia opowiedziana w nowym filmie będzie inspirowana mini-serią autorstwa Marka Waida - Superman: Birthright. Będziemy świadkami jak młody Clark przybywa do Metropolis zanim stał się Supermanem.

Nie muszę chyba wspominać, że powyższe plotki należy traktować z dużym dystansem. Nie ma w tej chwili żadnych oficjalnych informacji o nowym filmie, oprócz tego, że film powstanie przed 2012 roku."

3. "Informacja o tym, że to właśnie Generał Zod będzie głównym przeciwnikiem w nowym filmie kinowym o Człowieku ze Stali okazały się tylko plotkami.
Reżyser Zack Snyder w ostatnim wywiadzie dla BadTaste.it przyznał, że pojawienie się Zoda jest tylko plotką.

Z innych ciekawych informacji o nowym filmie. Serwis AintItCool.com twierdzi, że rozmawiał z Brandonem Routhem (Superman/Clark z Superman Returns), który przyznał, że Thomas Tull, jeden z szefów Legendary Pictures przysłał mu jednego z najlepszych trenerów, by Brandon powrócił do tężyzny Supermana. Czyżby to oznaczało, że Routh jest brany pod uwagę jako Superman w nowym filmie?

Ostatnią informacją na dziś dotyczącą Man of Steel jest ciekawe zestawienie aktorów, którzy mogliby zagrać w nadchodzącym filmie o Człowieku ze Stali. Strona ComicBookMovie zaprezentowała swoich wymarzonych kandydatów - ich listę można przejrzeć tutaj."

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

film mial premiere 10 czerwca 2013

sprawdzone info

Czyli jednak nie potrafisz napisać więcej. Rozczarowujesz mnie. Słaby jesteś. Nawet więcej czasu dla mnie nie chcesz poświęcić.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

mowiacy_do_reki to debil

sprawdzone info

A jednak potrafisz coś innego skopiować, szkoda, że jednak jest to inna kopia z tego samego tematu. Ech, żal. Odpisałaś mi na post o 3 latach, pisząc o premierze. Dodatkowo o żadną premierę nie pytałem. Jesteś raczej opóźniony w rozwoju.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

mowiacy_do_reki to frajer

sprawdzone info

Inny tekst, brawo, ale jednak ten sam co tutaj, więc cofam brawa.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

mowiacy_do_reki to pedał

sprawdzone info

EJ, halo, halo. Znowu się zaciąłeś. Zrób sobie reboot. REBOOT, programiku.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

mowiacy_do_reki to kastrat

sprawdzone info

Ojej, jaka desperacja, ojej, teraz przekręcanie nicka. Poziom gimby osiągnięty, a ja z ciebie leję, wiesz to? Wiesz, wiesz.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Połóż się...

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Słabe teksty masz jak na idiotę.

Jak na idiotę :P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones