PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305388}

Człowiek ze stali

Man of Steel
6,4 134 853
oceny
6,4 10 1 134853
5,0 28
ocen krytyków
Człowiek ze stali
powrót do forum filmu Człowiek ze stali

czy ktos wie ile on max. ma siły? gdzieś czytałem,że ma nieskończoną ale to chyba pierdoły

Psychopath_filmweb

Superman jest tak silny jak pozwala na to scenariusz.

Psychopath_filmweb

W filmie masz pokazane, że może unieść platformę wiertniczą i to jest jego limit. Bo zaraz po tym, traci przytomność na jakiś czas. ;) Aczkolwiek, to jest jego siła tylko w filmie. W każdym komiksie jest ona przedstawiona nieco inaczej.

ocenił(a) film na 10
Psychopath_filmweb

W komiksie "All-Star Superman" podniósł ciężar o wadze 200 trylionów ton, przy czym trzeba przy tym wspomnieć, że jakiś czas wcześniej został silnie napromieniowany, wskutek czego jego siła zwiększyła się trzykrotnie w stosunku do normalnej. W filmie "Superman IV" przesunął Księżyc, który ma masę 7,347 673×10^22 kg (źródło: Wiki). Więcej informacji pomocnych w określeniu siły Supermana w tej chwili sobie nie przypominam. :>

ocenił(a) film na 3
DarthDream

All Star Superman nie jest kanoniczny, więc to nie bardzo się liczy, a i został tam "dopakowany". Supes ma limity, najsłabszy jest ten z początków jego komiksowych przygód, gdzie jego siła pozwalała zatrzymać lokomotywę, najsilniejszy Supes Prime One Milion, gdzie był na poziomie nie wiem - Thanosa z Infinity Gauntlet, czyli na 5, 6 miejsce Top 10 DCU lub 9, 10 w Marvel Universe. Jedynym z nieograniczoną siłą jest Hulk.

ocenił(a) film na 4
Psychopath_filmweb

obejrzyj sobie goku vs superman death batlle na you tube. Jest to co prawda po angielsku ale nieco mowią tam o limitach siły supermana

Psychopath_filmweb

Też mam wątpliwości. Raz Superman z trudem dźwiga jakiś mały ciężar a innym razem podnosi nagle taki na oko z 1000 000 razy większy.
Dlatego zgodzę się z wypowiedzią:
"Superman jest tak silny jak pozwala na to scenariusz".
Nie ma najwyraźniej jakiejś klasycznej siły Supermena, podobnie jak i Supergirl. Trochę to psuje wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones