PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305388}

Człowiek ze stali

Man of Steel
6,4 134 853
oceny
6,4 10 1 134853
5,0 28
ocen krytyków
Człowiek ze stali
powrót do forum filmu Człowiek ze stali

A mogło być tak dobrze...
3/10

Mr_Apokalips

Dlaczego?

ocenił(a) film na 3
jacob_filmweb

Jeden z gorszych scenariuszy ostatnich lat,Pełen klisz i nieścisłości,aż nie chcę mi się ich wymieniać.Bezbarwni bohaterowie,dłużyzny,sceny walki,które zamiast sycić oko to męczą.Jedyny plus to strona wizualna filmu.Jak chcesz mogę ci podać niektóre z tych nieścisłości.
Pozdrawiam.

Mr_Apokalips

Film ma wady, ale i tak jest to najlepszy film o supermanie jak dotąd, w kinie naprawdę wbijał w fotel dzięki właśnie jak wyżej wspomniałeś świetnej wizualnej strony, i oczywiście muzyka! ;)

ocenił(a) film na 3
jacob_filmweb

Superman II i I są o wiele lepszymi filmami od tego czegoś.

Mr_Apokalips

Nie dla mnie.

ocenił(a) film na 3
jacob_filmweb

Plus Jonathan Kent ,który okazał się totalnym bucem.

ocenił(a) film na 3
jacob_filmweb

Film jest też o wiele za długi,można by go skrócić nawet o 30 min,a coś nowego czego nie było w zwiastunie dostajemy dopiero w 60-70 min.

ocenił(a) film na 10
Mr_Apokalips

I jest

ocenił(a) film na 5
Himiteshu

te argumenty z twojej strony...

ocenił(a) film na 6
Mr_Apokalips

właśnie widziałem na HBO - nawet idzie obejrzeć, pewnie w kinie 3D byłby wypas :) ... ale nie ogarniam jak można ocenić ten film na 10 (arcydzieło) ... szok

maniekr7

Ja oceniłem na 10. Szaleństwo, nie?

ocenił(a) film na 6
jacob_filmweb

no dokładnie :)
a tak na poważnie każdy ma prawo do własnej opinii ;)

maniekr7

jasne :) niech żałują tylko osoby które nie oglądały tego filmu na dużym ekranie, z tą muzyką i efektami film wypada świetnie.

ocenił(a) film na 6
jacob_filmweb

no właśnie ja nie miałem okazji :/

maniekr7

no to żałuj ;) ludzie stękają i hejtują ten film, bo zły scenariusz, bo superman nie taki. dla mnie filmy jest świetny, scenariusz faktycznie kuleje, ale akurat przy tym filmie jestem w stanie na to przymknąć oko. jak ktoś chce obejrzeć zły film o tym superbohaterze to polecam wersję z 2006r.

ocenił(a) film na 3
maniekr7

Też się dziwię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones