PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305388}

Człowiek ze stali

Man of Steel
6,4 134 789
ocen
6,4 10 1 134789
5,0 28
ocen krytyków
Człowiek ze stali
powrót do forum filmu Człowiek ze stali

Przebranie

ocenił(a) film na 8

W Supermanie rozpierdala mnie tylko jedno, jego ukrycie typ założy zwykłe okulary i nikt go nie rozpoznaje, naprawdę trzeba być głupim albo niedorozwiniętym, aby nie rozróżnić czyjejś twarzy w okularach, czy bez .. Serio dla mnie to jest poniżej normy, jako iż Superman jest fajna postacią, ale to że nikt go nie rozpoznaje w pracy jest dla mnie żałosnym niedopatrzeniem. No ale DC ma swój świat i dlatego jest 100 lat za murzynami w stosunku do Marvela

Pawlak365

Niektórzy pewnie napiszą zaraz, że "ale w komiksach też tak było!". Problem w tym, że w komiksach Clark nie tylko zakładał okulary, jego ukrywanie tożsamości było o wiele mądrzejsze. Nosił workowate ubrania, więc wydawał się nawet nieco "pulchny", zachowywał się jak fajtłapa, garbił się. Ogólnie zachowywał się jakby był ostatnią osobą na ziemi, którą można podejrzewać o bycie supermanem. Tutaj zakłada okulary i tyle... To jest nawet głupsze od tego "ukrywania" się bohaterów w filmach Marvela polegającym na założeniu czapeczki i okularów przeciwsłonecznych.

ocenił(a) film na 8
Pawlak365

W sumie to głupie czepialstwo, nie dziwi nikogo, że facet pokonuje prawa grawitacji, ale , że taka błahostka, jak łatwo mu przychodzi ukrywanie w tłumie innych ludzi.
Ale jak się nie mylę kiedyś ktoś "zameldował" Lex-owi Luthor, że ten nijaki redaktor gazety jest supermanem, a ten nie uwierzył. Nie mógł pojąć, że człowiek dysponujący taką mocą i możliwościami, miesza się ze zwykłymi ludźmi i chodzi jak każdy szaraczek do normalnej pracy. Może w tym cała tajemnica kamuflażu ? Większość ludzi może i zauważy, że gościu jest podobny do SM, ale nikt nie uwierzy, że ten mijany na ulicy zwykły facet to super-człowiek.
Taki tam sobie przykład jak ludzie ignorowali superpiłkarza Ch.Ronaldo: https://www.youtube.com/watch?v=w3vbIbruoAo Dobre przebranie to swoją drogą, ale liczył się przede wszystkim efekt niedowierzania, że taką sławę możemy spotkać tak po prostu na ulicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones