PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305388}

Człowiek ze stali

Man of Steel
6,4 134 882
oceny
6,4 10 1 134882
5,1 29
ocen krytyków
Człowiek ze stali
powrót do forum filmu Człowiek ze stali

widowiskowy suchar

ocenił(a) film na 8

jest oryginalnie, sa efekty, jest trojwymiar, tylko emocji nie ma, film ani nie smieszy, ani nie smuci, ani nie trzyma w napieciu, ani nic, bylo mi zupelnie obojetne czy superman wygra czy przegra

uncut

Arcydzieło, film świetny. Zasłużone 10/10

ocenił(a) film na 10
uncut

Ja tam sie emocjonowalem bardzo, nawet troche ryczalem, bo nadwrazliwy jestem. xD To ze nie smieszyl tez bylo dobre dla mnie, bo za humorem nie przepadam w takich produkcjach, zwlaszcza, ze na ogol jest niskich lotow. Trzymal w napieciu, bo za kazdym razem kiedy wydawalo mi sie, ze juz skonczyli sie bic, to zaczynali od nowa i nie wiedzialem, jak to scenarzysta ma zamiar zakonczyc. Smierc Zoda byla dla mnie pewnym zaskoczeniem, oczywiscie ogladalem kiedys stare filmy o eSie, ale to bylo strasznie dawno i nie pamietalem, ze tam Superman tez zabil Zoda.

Niestety tak wyszlo, ze za pierwszym razem film zrobil na mnie ogromne wrazenie a pozniej to juz nie bylo to samo. Ale oceny nie obnize, bo na zadnym innym filmie tak sie nie bawilem w kinie jak na tym.

uncut

Mnie trzymał w napięciu oby kolejna cześć była na tym samym poziomie .....

ocenił(a) film na 4
wort801

Ja usnałem przed końcem. Film ani trochę nie trzyma w napięciu.

ocenił(a) film na 8
uncut

Racja, oprócz dwóch scenek w filmie było zero emocji. Przy tej produkcji "Avatar" to skomplikowane kino pshycholigoczno-obyczajowe :)

ocenił(a) film na 2
OmniModo

Uśmiałam się przy twojej odpowiedzi i w pełni się zgadzam :D

ocenił(a) film na 6
uncut

Zgadzam się. Niestety wręcz się wynudziłam, żadnego napięcia, żadnych emocji. Bardzo lubię filmy tego typu i czekam na dalsze produkcje, ale trochę się boję, że będą tak samo bez życia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones