PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582678}

Człowiek znikąd

A-jeo-ssi
7,6 9 633
oceny
7,6 10 1 9633
7,5 4
oceny krytyków
Człowiek znikąd
powrót do forum filmu Człowiek znikąd

9/10

ocenił(a) film na 9

Film momentami wzrusza innym razem wbija w fotel ciekawymi pojedynkami. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, polecam poświęcić te 2 godziny, gdyż naprawdę warto. W swoim gatunku jest to z film z najwyższej półki.Jedno słowo- rewelacja. Tylko tak mogę skwitować to co dzieje się na ekranie. Sceny walk są świetne – dynamiczne i trudno oderwać od nich wzrok. W filmie zawarto zarówno strzelaniny jak i walki na noże, bijatyki w ręcz. Układy stoją na bardzo wysokim poziomie, efekty specjalne cieszą oko, całość dopięta na ostatni guzik. Zwieńczeniem kunsztu choreografii walk jest scena w marmurowej sali, która zapiera dech w piersiach.

ocenił(a) film na 9
chelsea_6

Nic dodać nic ująć. Oglądałem jeszcze w styczniu tego roku i do dzisiaj ''A-jeo-ssi'' (tytuł tego filmu jak i genialna fabuła) nie potrafią mi wypaść z głowy, a przypominają się za każdym dosłownie razem jak ktoś wspomina o dobrym filmie akcji. Ten dobry może i nie jest, za to rewelacyjny i wbijający w fotel na pewno.

Zapiąć pasy i oglądać! Albo raczej oglądać uważnie, dać mu się rozkręcić i zapiąć pasy!

ocenił(a) film na 10
Rubin91

Polecam Drive (2011)

ocenił(a) film na 9
fiImweb24

Drive to solidne, dobre i rozrywkowe kino akcji, ale daleko mu do A-jeo-ssi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones