PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837929}

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Black Panther: Wakanda Forever
6,0 38 245
ocen
6,0 10 1 38245
5,7 25
ocen krytyków
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
powrót do forum filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

TENDENCJA ZNIŻKOWa

ocenił(a) film na 3

To jest jakaś tragedia co z tą fazą Marvela robi Disney. Czy naprawdę trudno napisać interesujący scenariusz mając tyle postaci w swoim uniwersum. Czy w pogoni za poprawnościa polityczną trzeba robić takie nijakie filmy?!Ta faza nie wniosła kompletnie nic a po tym filmie odchodzi jakakolwiek chęć chodzenia do kina na filmy z superbohaterami. W świecie w którym w TV dostajemy cudownych w swojej niepoprawności i brutalności The Boys czy Peacemakera , Marvel jawi się jako coś archaicznego , nudnego nijakiego . Daję 3 /10 za słabe efekty , nijaki scenariusz

ocenił(a) film na 1
rael_76

Ten film to profanacja Czarnej pantery i Ironmana Tonego Starka. Z szacunku do poprzedniej fazy obejrzałem ten syf ale musiałem przewijać i modliłem się żeby film w końcu się skończył. Poprawność polityczna wciśnięta na siłę i cały film bez żadnego sensu, nie wiem po co wgl powstało bo nic nie wnosi. Tragedia.

ocenił(a) film na 2
rael_76

Nie mogę tworzyć nowych tematów na fw tylko odpisywać na już istniejące. Wiesz może dlaczego tak się dzieje?????

ocenił(a) film na 3
Koneser_Kielce

Niestety nie wiem u mnie wszystko ok , może wina przeglądarki

ocenił(a) film na 8
rael_76

Mordo IV faza wprowadziła dwa jak nie trzy fundamenty. Pierwszy pod Kang dynasty czyli pierścienie, bransoleta, tva, które zobaczymy jak powili łączy się w Ant-Man 3 i The Marvels, a drugi dotyczy sytuacji geopolitycznej - wyścig po wibranium i ręka Tiamuta - połączenie w New World Order i Thunderbolts. Trzeci wątek czyli kolizję światów z Dr. Strange prowadzi do Secret Wars

ocenił(a) film na 3
KtoporuszaMateusza

Jak najbardziej masz rację , źle to napisałem . Bardziej chodziło mi o sposób podania tego czyli fatalny.

rael_76

jaka poprawność polityczna? film o nacji, która ma ciemny kolor skóry. trudno by tam biali ludzie grali cały czas...

ocenił(a) film na 3
Wibrys

Ale mi nie chodziło o kolor skóry bo nie mam z tym problemu. Chodziło mi o ugrzecznienie filmu o nijakość z tym związaną i tak wiem robi to Disney i taką ma politykę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones