PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837929}

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Black Panther: Wakanda Forever
6,0 38 248
ocen
6,0 10 1 38248
5,7 25
ocen krytyków
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
powrót do forum filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Kino z superbohaterami stoi na bardzo niskim poziomie. Co z tego, że efekty jak gra aktorska i sam scenariusz kuleje. Dla mnie Pantera ma ten sam problem co Black Adams. Przeładowana efektami i nic poza tym. W ostatnich latach poza nowym Batmanem nie powstało nic dobrego. Cały Marvel , DC stały się przewidywalne jak polskie komedie romantyczne. Widać, że studia filmowe idą tylko na kasę.

ocenił(a) film na 9
Maksymilian_16

Nic nie kuleje, film nie był stricte superbohaterską naparzanką. Pożegnanie Bosemana naprawdę godne podziwu, w tym i gra aktorska, której nie musiały nadrabiać efekty specjalne. Były leciutkie niedociągnięcia, np. Rodzina królewska przeżywająca smierć tchali czego zupełnie nie było widać po spolecznosci wakandy . Poza tym film super, jak dla mnie jeden z najlepszych jak do tej pory i z chęcią pójdę jeszcze raz ;))

0zzyyy

Najgorsze pożegnanie jakie można otrzymać na koniec swojego żywota. Pewnie salto w trumnie trzasnął kolego Chadwick. Je***** msheu.

ocenił(a) film na 3
0zzyyy

Cóż. Jest na pewno lepszy od Black Adams, ale daleko mu do Doktora Strange czy Batmana (tego nowego) Nie jest to kicz i można go obejrzeć jako weekendową rozrywkę. Każdy ma inne gusta. (:
Pozdrawiam.

Maksymilian_16

Wakanda Forever można zarzucić wiele rzeczy ale żeby powiedzieć, że jest słaby aktorsko trzeba być ślepym

fanatyk_pizzy

Ślepym trzeba być żeby powiedzieć że ten film był dobry dno totalne 2/10 max ocena nic tam nie jest dobre , dobrze że nie poszedłem do kina

ocenił(a) film na 1
Maksymilian_16

Tarantino sam dziadostwo robił i nie może przeboleć że inne dziadostwo zajmuje miejsce jego dziadostwa

ocenił(a) film na 4
dubbelvla

O jakich dziadostwach mówisz?

Maksymilian_16

panie, jakie efekty, przecież te filmy są ohydne wizualnie i nie sprawdzają się nawet jako widowisko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones