PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856702}

Czarna skrzynka

Boîte noire
7,0 2 610
ocen
7,0 10 1 2610
Czarna skrzynka
powrót do forum filmu Czarna skrzynka

Uwielbiam odkrywać takie filmy, które po roku od premiery (a nawet po kilku latach) mają tu tylko kilka komentarzy.
I na dodatek są takie fajne.
Oglądajcie bo dobre.
A fani cyklu "Katastrofy w przestworzach", to już w ogóle będą zachwyceni! ;)

ocenił(a) film na 8
kotlet4ever

Ohhh jak ciężko znajdować takie filmy! Nie wiem czy nie trafiłem na niego szukając szmiry Black Box z Amazona...
Czy ktoś jeszcze myśli że film nawiązuje do systemu MCAS Boeinga i związanymi z tym dwoma katastrofami? ;)

ocenił(a) film na 8
squirrelkuss

Ale dlaczego nie mogę dodać odpowiedzi?

ocenił(a) film na 8
kotlet4ever

Chyba ci nie pomogę w tej materii, bo o samolotach wiem tylko tyle, że generalnie to latają, a czasem spadają i potem zawsze jest straszna awantura.
Oglądałem te "Katastrofy w przestworzach" i nadal nie rozumiem po co piloci te samoloty spadali?
Przecież piloci wiedzieli, że będzie potem zadyma.
A przecież mieli te wszystkie systemy co napisałeś.
Dwa odcinki pamiętam, że ich zeszczelili - to inna sprawa, ale i tak nikt nie chciał się przyznać do zeszczelenia - zupełnie bez sensu.
Tak samo jak te bomby w walizkach - po co to komu?
A ten jeden, co przywalił samolotem w Alpy to podobno był jakiś nienormalny - jakieś wytłumaczenie jest.
Najbardziej nie rozumiem tych co dwa razy przywali w Word Centertel...
A tak w ogóle - wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać - widzę, ze też jesteś "zarażony" tematem katastrof lotniczych - pozdrawiam serdecznie! ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones