PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807561}
6,9 51 528
ocen
6,9 10 1 51528
6,9 45
ocen krytyków
Czarne bractwo. BlacKkKlansman
powrót do forum filmu Czarne bractwo. BlacKkKlansman

W Holyłódż bez zmian - nawet i w tym temacie można się prz....lić do Trumpa.Sam film to kawałek solidnej filmowej roboty(aktorstwo,scenografia,charakteryzacja,zdjęcia itd) i w miarę ciekawie się to ogląda,ale sama historia jakoś nie porywa widza.Nie wiadomo do końca czy to film polityczny,czy dramat,czy obyczaj,czy komedia,czy kino społeczne,takie nie wiadomo co.Drugi mój zarzut - film jest mocno tendencyjny - czyli KKK to w większości imbecyle,a Black Panther to inteligentne studenciaki - kto choć trochę zna temat,wie co to był za ruch.Na plus natomiast bez wątpienia aktorstwo,dobre te wstawki humorystyczne i kilka świetnych scen,a moja ulubiona to ta gdy KKK oglądają "Narodziny narodu" żrąc popcorn.Podsumowując film na pewno warto zobaczyć,ale nie ma co go brać zbyt poważnie,można było z tego tematu ukręcić coś lepszego.

ocenił(a) film na 6
kleju30

Zgadzam się z twoją opinią "Nie wiadomo do końca czy to film polityczny,czy dramat,czy obyczaj,czy komedia,czy kino społeczne,takie nie wiadomo co".
Nie mogłam sie skupić na oglądaniu tego filmu, dla mnie trochę nudnawy, bez emocji, napięcia. jedyna scena, która zrobiła na mnie wrażenie jak Connie wykonuje swoje zadania i przez nia gina Ci co nie powinni wg planu :)

ocenił(a) film na 6
kleju30

Plus za muzykę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones